Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden alkalommal kell fizetni?

Minden alkalommal kell fizetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Maganorvoshoz fogok járni, havonta egy alkalommal azt tudom. De olyan esetben ha várandósság alatt bármi panaszom van és mennem kell akkor is külön kér pénzt ugyanúgy az egy havi díjat?

Vagy csak az időpontos alap rendelesek alkalmával kell fizetni?

Csak azért gondolkodtam el mert az előző terhességem se volt probléma mentes és sokat jártam dokihoz, de akkor sztk alapon. Most magánba szeretnék.



#baba #terhesség #magánorvos #terhesgondozás #havi 1 alkalom #minden alkalom
2018. jún. 22. 16:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztalak le!!
2018. jún. 22. 18:28
 12/18 anonim ***** válasza:

Igen... ez az oldal ilyen, tök mindegy mit írsz. Úgyis lepontoznak.


Max amiatt pontozhattak le - ami amúgy nem indok -, hogy sajnos a legtöbb magánrendelésen sem kapsz számlát.

Én is komoly pénzeket hagyok ott terhes gondozás alkalmával, de számlát még soha nem kaptam. Ami egyébként felháborító, de nem sokat tehetek. Szemét egy rendszer..

2018. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Orvosa is válogathatja...én magándokihoz járok. A 18. hétig alkalmanként fizettem neki, majd rákérdeztem, hogy nála milyen "árak" vannak szülésnél és terhesgondozásnál. (hamarabb is érdeklődtem, de azt mondta "babonából" ne beszéljük ilyesmiről a félidőig. Valószínűleg amíg nem látta biztosnak, hogy elvállal/hozzá fogok végig járni nem akart semmit mondani XD)


Megmondta a szülést, valamint felajánlotta, hogy a terhesgondozás hátra lévő részét rendezhetem egy összegben is. (3 alkalom árát kérte el) viszont innentől kezdve annyiszor megyek hozzá amennyiszer szükséges. Azóta már 3-nál többször voltam nála, szóval így jobban jártunk.


Ha magánorvoshoz jársz szerintem egyszerűbb ha rákérdezel. Hidd el nem fognak "pirulni" :D

2018. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ami a 4.es választ illeti, elvileg tökre igaza van, és jogos a hozzászólás....gyakorlatilag mindenki tudja, hogy nem így megy a valóságban.

(én sem kaptam még soha számlát :S )

2018. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14,

Nem értem, nekem az orvosom minden alkalommal ad számlát a magánrendelésén.Miért nem kértek?

A 4-es vagyok.

2018. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

En sosem fizettem ilyen esetekben.

Nem is fogadta el az orvosom.pedig voltam nala joparszor a 3 terhesseg alatt es azota is.

A rendes megbeszelt vizsgalaton fizettem tergesseg alatt.mondjuk ha barmi bajom volt akkor sosem vartam meg azokat a napokat amikor a rendelese volt.ha epp penteken akadt problemam akkor betelefonaltam a korhazba,hogy bent van e es bementem hozza.ha o nem volt akkor az elore megbeszelt kollegajat kerestem fel.

Ilyenkor sosem fogadott el penzt.

Amiota spiralom van voltam nala vagy 10x.ezeknel volt,hogy a rendelesre mentem,es olyan is volt,hogy reggel bementem es megkerestem a korhazban.vagy epp o maga hivott vissza 1 hettel a vizsgalat utan es nem fogadott el penzt.

Mondjuk mikor a szules utani "tarifajat" kerdeztem is mosolyogva kozolte,hogy azt kifizetem a terhesseg alatt a havi x ezer forintal.

Persze az elsonel azert beprobalkoztam,de az istenert nem akarta elfogadni a boritekot....

2018. jún. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem se mindig ad számlát. Ha kerek nekem jobb? Elfelejtem és nekem nem kell számla, úgyse tudok vele mit kezdeni. Eleinte mondjuk adott. Nekem a kérdéseimre válaszoljon, azokat is nehezen tartom észbe nemhogy számlát kérjek 😁
2018. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Erre még olyan megoldás van, hogy a rendszeres terh.gondozásra havonta a magánba jársz rendesen, ha meg valami gondot érzel bemész a kórházi sürgősségire. Ennyi.
2018. jún. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!