Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhességnél miért...

7 hetes terhességnél miért látszik a hasam?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok és alul azt veszem észre hogy már dudorodik a hasam meg sokszor fel is puffadok nagyon.Ma azt mondta a Védönőm hogy még nem nöhetett a hasam,akkor ez miért van?A papiromra az van irva hogy tyúktojásnyi méh.Tudom hogy nem a Baba látszik még de akkor mi?Ja és 166cm és 52kg vagyok.Köszönöm
2010. jún. 17. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A 7 hetes baba egy picivel nagyobb,mint fél cm. Semmiképp nem lehet ő. Első terhességnél pedig amúgy is lassabban jön elő a pocak,mert még erősek az izmok, szalagok. Valószínű,hogy a puffadtságtól van. Én is küzdöttem a puffadtság ellen. 33 hetes km
2010. jún. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Éppen a puffadás okozza. Ez majd szépen lassan átalakul, és a méhed növekedésével fog a hasad is nőni, a puffadás meg fokozatosan alábbhagy, legalábbis nálam így volt.
2010. jún. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

De édes kérdés. :) Eszembe juttatja amikor én voltam terhes a kisfiammal. :) Ez mind attól van, hogy fel vagy puffadva, nem a baba látszik, minden rendben van veled is a babával, aggódni nem kell:) Egyébként nekem is ilyen pocakom volt.

Kellemes babavárást és szép szülést kívánok neked. :)

2010. jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Igen azt tudtam hogy a Baba még nem lehet..
2010. jún. 17. 09:51
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy te harmadik válaszolo:)gratulálok a kisfiadhoz!
2010. jún. 17. 09:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem a baba látszik hanem puffadás(ami egyébként a terhesség alatt teljesen normális),de az első válaszolóval nem értek egyet mert én most várom az első babám és nekem a 12.héten már akkora hasam volt hogy ha akarom sem tudom letagadni hogy babát várok.Most vagyok 21hetes és akik nem ismernek azt hiszuk hogy már a vége felé járok.Szerintem ez alkati kérdés.

21+1hkm

2010. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nem kell aggódni, hogy van már pocid, nálam is így volt. Sőt, nekem 5hetesen kényelmetlen volt, ha begomboltam a nadrágot. 164cm magas vagyok és a "kezdő" súlyom 53kg volt. Mondjuk most 31 hetesen akkora a hasam, hogy ismerősök meg vannak rökönyödve, hogy csak augusztusban szülök.:-)(Első babámat várom.)

Sok egészséget kívánok Nektek!

2010. jún. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,a védönöm azt mondta hogy ez a vérböségtöl lehet.
2010. jún. 17. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!