Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan köszöntetek el a...

Hogyan köszöntetek el a munkatársaktól?

Figyelt kérdés

még van 8 hetem a munkában ha az egészségem is engedi, bár sajna elég komoly bajok jöttek elő. a lényeg hogy ugye eljön az itt tötlött utolsó munkanap is. közvetlen van vagy 10 kollegám, plusz vagy 20 munkás akik felett szintén én "gyámkodtam". ti hogyan köszöntetek el? vittetek valamit enni, inni? talán még annyit hogy ide én erre a melóhelyre már nem jövök vissza dolgozni. a nagyon kedvelt kollegáknak vettetek valami személyes ajándékot?


s buta kérdés de sírtatok? én tuti elbőgöm majd magamat :-)


2010. jún. 17. 09:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
én jóban vagyok a kollegákkal, de a szűk közvetlen kollegákon kívül nem hiszem hogy bárki is venne bármit...akkor a közelibbeknek marad valami kis harapnivaló....
2010. jún. 17. 13:05
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem a boges max az oromtol lett volna, ugyanis kenyszermunkam volt, amikor anyagilag rendezodtunk, akkor valtani szerettem volna, de a ferjem meggyozott hogy vallaljunk be egy babat, igy maradtam meg egy evet a szulesi szabiig. Nagyon orultem, hogy vegre szabadulok. A munkatarsak egy reszet nagyon kedveltem, a ceg mentalitasat, a tulaj arcoskodasat viszont annyira, hogy a gyomrom meg ma is forog, ha ragondolok.

Vegul vittem be sutit, de nem az utolso nap, hanem par nappal kesobb.

Az elet ugy hozta, hogy a masodik babank hamar megfogant, ezert mar terhesen vissza kellett mennem dolgozni harom honapra (a nagyobbik meg csak 9 honapos volt). Kozben a helyzet meg rosszabb lett: a fonokseg is kicserelodott, de jobb nem lett, az osszes kollegam felmondott, akikkel joban voltam (a vallalati vezetes miatt szinte senki sem maradt a regiek kozul). Uj helyre is koltoztek. Nagyon rosszul ereztem magam, feltettem a nagyobbik babat otthon hagyni. Szoval kepzelheted, hogy ismet mennyire bantam, hogy vege van. :-)

Ket lannyal baratkoztam ossze, nekik vittem csokit, kaptam toluk egy pici emlektargyat. Ennyi volt a nagy bucsuztato.

2010. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi buliztunk egyet, vittem nekik sütiket és üdítőt. Mi nagyon jóban voltunk, így ők is hoztak ezt-azt. A buli után én maradtam bent utoljára és akiket nagyon szerettem, azoknak teleragasztgattam post-ittel a monitorát, kedves kis üzenetekkel. Másnap reggel nagyon meglepődtek és persze nagyon örültek neki. :)
2010. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!