Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan köszöntetek el partnere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan köszöntetek el partneretek szüleitől szakítás után?

Figyelt kérdés
Hogyan viselkedtetek egy hosszabb kapcsolat végén, ami alatt egymáshoz jártatok vendégségbe? Hogyan köszöntetek el partneretek szüleitől, mit tettetek?
2010. dec. 27. 02:01
1 2
 1/15 sasna ***** válasza:
nem kell nekik semmit ugy külön tenni.. vége, és kész..
2010. dec. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hogy hogy semmit? Volt neked olyan hogy egyik hétvégét nálatok másik hétvégét náluk töltötted? Ottalvás, étkezés stb. Mintha egymás családjának a tagjai lettetek volna.
2010. dec. 27. 02:14
 3/15 anonim ***** válasza:
mivel szakításkor általában nincsenek ott a szülei, így sehogy. szépen megmondja hogy nem fognak látni engem azt ennyi. vagy fel akarod őket hívni telefonon külön?
2010. dec. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én nem köszöntem el sehogy, bár csak másfél évig voltunk együtt és 16 évesen szakítottunk... Szerintem a mostani barátom szüleihez azért elmennék és megköszönném a szeretet, amivel elhalmoztak az elmúlt 3 évben. :) De remélem erre nem kerül sor... :D Egyik ismerősöm pl. csak simán elment hozzájuk és beszélgettek kicsit, és megbeszélték, hogy bármikor szívesen látják vendégségbe a srácot. 20/L
2010. dec. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én ott értem és a párom anyjával együtt sírtam ,hogy ez lett a vége! Egy kő szakadt le a szívemből ,hogy elvesztettem azt a családot akivel másfél évig éltem és a napjaimat töltöttem! Én utána nem kerestem őket! De minden karácsonykor küldök képeslapot!
2010. dec. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

én visszavittem az ezüst evőeszközöket...

örültek nagyon

2010. dec. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 sasna ***** válasza:
mi sose aludtunk egymásnál.. de nem is voltak ott a szakitásnál, mert neten irtam meg neki, előző nap össze is vesztunk.. :S
2010. dec. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

külön elbúcsúzni a párod szüleitől, olyan mint gumiban szopni.


nincs értelme.

2010. dec. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én egyszer köszöntem el, nem a szüleitől, hanem a nagymamájától. Egyrészt ő volt csak igazán kedves hozzám a családból, másrészt adódott egy jó alkalom, amikor tudtam, hogy mindenki más elutazott. Fölmentem hozzá, örült nekem, elmeséltem, hogy szakítottunk (nem tudta még), elpityeredett, én is egy kicsit. Ittunk együtt egy teát, méláztunk a kapcsolatokról, és utána valahogy megkönnyebbültem, közelebb jutottam a lezáráshoz. Szóval azt gondolom, jól tettem :).
2010. dec. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Szevassz vaze!
2010. dec. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!