Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki járt már így?

Valaki járt már így?

Figyelt kérdés

9 hetes terhes vagyok és egyik napról a másikra megszűnt minden terhességi tünetem (mell feszülése, reggeli rosszullét, hüvelyi folyas is alább hagyott.) nagyon megvagyok ijedve, hogy ez normális? Untrogestan hüvelytablettát használok. Legközelebb csak 2 hét múlva megyek orvoshoz, addig idegeskedjek?

Válaszokat köszönöm!


2018. jún. 26. 07:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, inkább örülj neki.
2018. jún. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

Nem ijesztgetni akarlak, de amikor nekem elmúlt minden (főleg a mellem nem fájt) akkor elhalt a magzat.

De a gyerekeimnél is változó volt, volt hogy jobban fájt, volt hogy az aluszékonyság hagyott alább.

2018. jún. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Nezesd meg soron kivul. Meg 2 het stressz az sok.
2018. jún. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nalam is amikor nem voltak tunetek nem fejlodott tovabb a terhesseg majd el is ment...


A kovetkezo terhessegemnel is volt hogy erosebb volt hogy gyengebben jelentkeztek de megvoltak, ne idegeskedj ha nyugtalalnit inkabb nezesd meg.

2018. jún. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják, ha egyik-másik megszűnik az rendben van, a tünetek jönnek-mennek. Az jelezhet bajt, ha egyik napról a másikra mindegyik megszűnik és vissza se tér egy cseppet sem. Nézesd meg, azzal nem veszíthetsz.
2018. jún. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pont most voltam így, 9. hét után hirtelen jól lettem, előtte minden nap egésznapos hányinger, hányás, rettentő sok sav, borzasztó rosszul voltam. Aztán egyszercsak semmi, max. néha émelyegtem. Én is nagyon aggódtam, de én vagyok az ellenpélda, múlt héten voltam ultrahangon, semmi baja a babámnak, vígan kalimpált (10 hetes volt).

Viszont én tudtam, hogy pár nap és megyek ultrahangra, két hetet lehet nem tudtam volna nyugodtan kivárni, inkább mentem volna soron kívül.

2018. jún. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem amikor minden tünet elmúlt akkor elhalt a terhesség DE olyan volt egészséges terhességnél is h enyhültek a tünetek vagy egyik elmúlt és jött helyette más.
2018. jún. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!