Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szofi névről mi a véleményetek...

Szofi névről mi a véleményetek? (Nem nem a rögtön cigi jut róla eszembe stb válaszok érdekelnek. )

Figyelt kérdés

Eddig a lilin gondolkoztunk de a Szofi nagyon szép és ritkább mint a lili

a cigiről annyit párom is szokott szofit szívni régen régen én is szerettem a barna szofit néha néha mikor szívtam de ez nem befolyásolja a döntésünket..


2018. jún. 26. 20:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%
Aranyos, de nem magyar gyereknek.
2018. jún. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%
Sokkal jobb mint a Lili, azzal meg ne foglalkozz, hogy mennyire gyakori, ha egyébként tetszik nektek. Nekem is tucat nevem van a korosztályomban, de engem sosem zavart. Nem irigyeltem másokat azért, mert ritkább a nevük, mivel tetszik a sajátom.
2018. jún. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
35%

Nekem nem a cigi jut eszembe hanem a Szopika szó. Egyáltalán nem szép, és nem is ritkább mint a Lili.


A Szofitól, Szonjától falra tudnék mászni, sajnos.

2018. jún. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A Szofia szebb, mint a Lili, a Lili is meg a Szofi is becenév-hatásúak; szóval csak Szofiaként anyakönyveztetném; de egyébként Liliánaként a Lili is szép, de a Szofia nekem még a Liliánánál is sokkal jobban tetszik:)
2019. máj. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!