Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor, hogy van ez,...

Most akkor, hogy van ez, teljesen osszezavarodtam!?

Figyelt kérdés
Ma voltam az elso ultahangon, az utolso menszeszem elso napja szerint 8 hetes terhes vagyok , a doki kerdezte ultrahang elott, hogy milyen idos terhes vagyok en meg persze mondtam, hogy 8, megvizsgalt es ultrahang szerint 6+2 hetes vagyok , szivdobogo kis embrioval , es durvan kozolte velem , hogy nem annyi idos vagyok ahogyan mondtam, nagyon megszegyeltem magam most akkor pld. Megkerdi valaki hany hetes terhes vagyok akkor melyiket valaszoljam 8 hetes vagy 6+2 hetes vagyok?
2018. jún. 30. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A 6+ 2 a helyes válasz (eddig).

Nekem is így volt. Későn vettem észre a terhességet, mire orvoshoz kerültem menzesz szerint már 10 hetes kellett volna hogy legyek, de csak 8 voltam. Nincs ezzel gond, ha az embrió jól fejlődik, csak később fogant. (Most meg kiderült, hogy végülis csak 1 hét lemaradásunk van.)

Ahhoz meg sajnos hozzá kell szokni, hogy a magyar egészségügyben kevés a kedves ember és senki nem fog tutujgatni, csak azért mert terhes vagy.

2018. jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Angliaban elek ezekszerint itt sem valami kedvesek az orvosok :p
2018. jún. 30. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes 2 napos vagy, később volt peteérésed. 😊 Mind a 4 gyerekem kisebb volt 2 héttel nekem is, ezen ne izgulj!
2018. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit a papírodra ír illetve mond annyi hetes vagy.

A 12. Héten szoktak korrigálni.

2018. jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is módosították az ultrahang szerint a terhesséh korát. A magzat végig egy héttel nagyobb volt. Na.most ebben csak az a bosszantó,hogy rendszeres ciklusaim voltak,és csak a peteérés napjain voltunk együtt a.férjemmel,előbb semmiképp sem. És ezt hiába mondtam,senkit nem érdekelt. A vérzés szerint 39hetesen született meg a kisfiúnk.

Én személy szerint hülyeségnek tartom ezt az ultrahang alapján módosításokat. Persze annál megértem akinek össze vissza jön meg a menstruációja.

2018. júl. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!