Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után 2 héttel újra...

Szülés után 2 héttel újra sport? Milyen mozgással álltatok vissza?

Figyelt kérdés
Elsősorban azoknak a tapasztalata érdekelne akik sportolnak aktívan mint én! Több mint 12 éve rendszeresen edzem .Komoly erős állóképességi és súlyzós edzéseket nyomok .Szülés napjáig edzettem .Baba makk egészséges. Beavatkozás mentes természetes szülésem volt. Orvosomat kérdeztem mikortól mehet újra a sport azt mondta amikor a vérzés barnába vált. Ez megtörtént pár napja hasizom összezáró gyakorlatokat már csinálok de szívesen kezdeném újra a mozgást akár low impact vonallal is .Akik szintén ennyire aktívan mozogtak mikor és milyen mozgással folytattátok szülés után??? Mivel kezdtétek az edzést??

2018. júl. 4. 15:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
61%
Én terhesség elött 10-15 kilométereket futottam. Mondta a dokim, hogy terhesen is nyugodtan fussak, ha bírom és nem esik rosszul, nyilván ésszel. Terhesen továbbra is tartottam aerobik edzéseket, a lényeg, hogy elég aktív voltam. Nekem is ugyanezt mondta, mint Neked kérdező, hogyha már nem pirosan vérzek, hanem barnán nyugodtan kezdjek el edzeni nagyon óvatosan (szerencsére nálam se kellett vágni, nem is repedt). Először csak átmozgató tornát csináljak, szépen emeljem a nehézséget. 6 héttel szülés után pedig mondta, hogy nyugodtan kezdjem el a kocogást, futást. Még azt hozzátenném, hogy egy 60 éves, konzervatív orvosom van, nem egy modern felfogású. Szoptattam én is, nem volt hatással tejemre, azt mondta, hogy nagyon sok folyadékot igyak.
2018. júl. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő! Nagyon szépen köszönöm nektek !!!
2018. júl. 5. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!