Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6 hónap alatt milyen mozgással...

6 hónap alatt milyen mozgással fogyhatok (min. ) 10 kg-ot?

Figyelt kérdés

Persze a kajára is odafigyelek, nagyjából tisztában vagyok vele, hogy mit mivel mennyit.

A kajával kapcsolatban a kérdésem, hogy napi 3x vagy 5x kell enni?


Milyen mozgást ajánlotok?

Ugrálókötél segít?


Mindenféle hasznos válasznak örülök.:)

Köszönöm:)

16/l



2017. júl. 5. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó ha megtudod oldani a napi 5 étkezést.

Mozgás lehet bármi amit szeretsz,akarsz csinálni a lényeg,hogy rendszeres legyen.

Ha fogyás a lényeg akkor a futás nyilvánvalóan az egyik leggyorsabban eredményt hozó mozgás illetve otthon is végezhető sajáttestsúlyos intervallum/tabata edzés.


De a lényeg a kajáláson van,ha az nincs rendben akkor mozoghatsz bármennyit,saját bőrömön is tapasztaltam.

2017. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nagyjából 15kg-ot fogytam fél év alatt street workout edzésekkel. Kevesebbet eszek, azt is általában naponta kétszeri (ebéd és vacsora, néha reggeli) alkalommal tudom le.
2017. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

#2 be tudnád linkelni amire te tornáztál?

2017. júl. 24. 08:58
 4/6 anonim válasza:

A street workout saját testsúlyos edzés. A válaszoló gondolom nem videókra tornázott, de ha beírod YouTube-ra, hogy 'calisthenics', rengeteg találat lesz.

Azóta amúgy mennyit fogytál?

2017. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyjából 12 kg-ot, elkezdtem kondiba járni :)
2017. nov. 8. 20:18
 6/6 anonim válasza:
Előző vagyok, gratulálok, nagyon ügyes vagy! :)
2017. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!