Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Felesleg égetése tornával/mozg...

Felesleg égetése tornával/mozgással?

Figyelt kérdés
Kérlek linkeljetek valami videót, ami hatásos és nálatok is bevált. Ha lehetne inkább hasifelesleg eltűntetésére, vagy ott környéki -||- kérnék linket.

2018. máj. 15. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemlétezik ilyen.
2018. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kalória minusz = szálkásitás/fogyás = a zsir eltünik = a zsir mindenhonnan eltűnik, nem lehet csak hasról fogyni, mindnehonnan fogsz

Megjegyzés: mozgás nélkül is lelehet fogyni, de ajánlott mozogni. És a mozgás nem égeti le a zsirt, ahhoz hogy lemenjen a zsir egy jó étrend kell. Szóval a lényeg a kalória minusz és hogy jók legyenek a makrók, heti 0,5-1kg-os fogyási ütem a jó.

2018. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"ahhoz hogy lemenjen a zsir egy jó étrend kell."



Nem kell. Kalóriamínuszban kell lenni. Én mindennap futok és mindennap csinálok súlyzós edzést is (bár heti 5 nap van komolyabb súlyzós edzés) és rengeteg csokit meg ilyesmit tömök magamba, és vékony vagyok. Csak hasi felesleget meg tényleg nem lehet égetni, de ha fogy akkor onnan is fog.

2018. máj. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! ❤
2018. máj. 16. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!