Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. het vegen vagyok, egesznap...

36. het vegen vagyok, egesznap emelyeg a hasam es egesznap bufogok. Lehet ez a szulesnek a korai tunete?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2018. júl. 6. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A hányinger elvileg lehet hormonok miatt, mint az elején, de ez sem feltétlen jelzi, hogy most rögtön szülsz és akár hetekig is eltarthat. De a puffadás vagy gyomorsav inkább azért van, mert vagy nem emésztesz valamit, vagy a baba miatt nincs hely a belső szerveidnek. Szedj valami Espumisant vagy más hasonlót, amit a patikus szerint lehet terhesen és kerüld a magas keményítő és cukor tartalmú ételeket.
2018. júl. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább emésztési problémára utal, mint szülésre. Persze, ettől bármelyik nap szülhetsz.
2018. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A méh fundusa a 38. Hétre éri el a gyomorgödröt. Növekszik a méhed, és egyre jobban nyomja a gyomrodat; ez annak a jele, nem a szülésé.
2018. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért kérdezted már meg megint? Pár kérdéssel lejjebb ott van pár válasz. Ha nem elég, holnap kiemeled.
2018. júl. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszinh szoltal en azt egyaltalan nen talaltam meg
2018. júl. 6. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!