Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen telefonos applikációt...

Milyen telefonos applikációt használtok terhesség alatt és mely fórumokon, közösségi oldalon csevegtek, olvastok szívesen?

Figyelt kérdés

2018. júl. 7. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
PregnancyLog. De csak arra használtam, hogy mindig lássam hanyadik hét hányadik napján vagyok.
2018. júl. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

A picibaba.hu-n chateltem és “ismertem” meg kismamakat, anyukákat.

Ennek 8 éve, szülés után már nem látogattam fel, viszont fb-on tartjuk párral a kapcsolatot azóta is. :)

2018. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Pregnancy+
2018. júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Pregnancy+
2018. júl. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
sok telefonos,táblagépes applikácio van,ami mutatja baba méreteit,terhességi heteidet,tippeket kismamáknak
2018. júl. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%

mindig lássam hanyadik hét hányadik napján vagyok.


hű, hát ez nagyon fontos...

2018. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

Én nem használok telefonos applikációt. És kismama fórumokat sem olvasok és nem is ismerkedek kismamákkal. (Időm sincs rá)


Minden héten elolvasom az aktuális hétre vonatkozó fejlődési eseményeket a nutriklubbon és a babaszoba.hu-n, de ennyi.


A világért sem bántanék meg senkit, szóval kérek mindenkit ne vegye magára.

De engem nem érdekelnek vadidegenek tanácsai, ahol sokszor inkább már egymás frusztrálása megy, miszerint "az én magzatom nagyobb/kisebb", a "combcsontja, csak ekkora, miért?" "Ehetek-e szőlőt?" nem írok több példát.

Nem érdekelnek szülési horror sztorik sem.


Nekem van egy orvosom és egy védőnöm, bármilyen kérdésem van, azt nekik teszem fel. Szakmai válaszok érdekelnek.


Pár éve más ügy kapcsán fórumoztam és én akkor megfogadtam, hogy soha többet. Mert ott is csak egymás frusztrálása ment, és a versenyzés. Akárcsak egy kisbabás fórumon.. az enyém már ül/bilizik/űrhajót vezet...

Én hajlamos vagyok ezeken rágódni.. így a saját lelkinyugalmam érdekében, nem olvasgatok ilyeneket.


El fogok olvasni néhány szakmai könyvet még, de nem tervezek mást.


Biztos lehet sok hasznos tanácsot is találni azért, de nekem ennyit nem ér. Én anyukámat kérdezgetem esetleg, vagy végső esetben valamelyik anyuka barátnőmet.

2018. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%

Előzővel értek egyet.


Inkább nem fórumozok, ha nagy ritkán olvasok valamit az a vége, hogy csupa rosszat gondolok/aggódok, annyi hülyeséget összehordanak.


Tesókkal, barátnőkkel beszélgetek.


Alkalmazásom 1 van, az Édes kisbabám, de nem igazan használom.

2018. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!