Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy mellű nők, nektek hogyan...

Nagy mellű nők, nektek hogyan változott a melletek terhesség, szoptatás alatt, mennyire viselte meg a melleteket mindez?

Figyelt kérdés
Soha nem akartam nagyobb mellet,sőt 20 évesen volt mellkisebbítő,mellfelvarró műtétem is. Most megint nőni kezdett és ez az amit nem szeretek, félek attól hogy megint nagyon lógni fog a nagy súly miatt is, ráadásul nagy mellnél látványosabb sajnos.

2018. júl. 8. 22:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy mennyire eltérően változik a mell különböző nőknél. Lehet kényesnek tartanak sokan, de mivel én már egyszer 20 évesen megcsináltattam a melletimet, ha lesz pénzem és tényleg lógni fog nagyon akkor spórolok a mellfelvarrásra és vagy a mellkisebbítésre. Igazából akkor életem legjobb döntése volt, mert 15 évig nagyon szép mellem volt és végre olyan felsőket, ruhákat vehettem fel amiket szerettem volna. Ráadásul mivel alacsony is vagyok még inkább feltűnő a nagy és lógós mell. Dehát nem egyformán fogadjuk el saját testünk "hibáit".
2018. júl. 9. 13:40
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
80D volt terhesség előtt. Szoptatás alatt nőtt egy kicsit. 80DD-re. Rengeteg tejem volt. Kb én lettem a helyi tejcsárda. Sok környékbeli poronty örömér. Terhesség után kicsig meglógósodtak mikor elfogyott a tejem. Zavart, úgyhogy megcsináltattam. Most 85 G kosaras. Mivel szilikon egyáltalan nem lógnak és szoptatni is tudtam a második terhességnél.
2018. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Sokat híztam fogytam még a gyerkőcök mellett, ami alapból megviselte a nagy melleimet. 2 gyermek szoptatasa, nos nem igen javított rajta, szóval egyértelmű volt, hogy műtét kell. Először úgy voltam vele, hogy nekem csak egy mellfelvarrás kell, mert elég nagyok, talán túlságosan is.... de a doki azt mondta, hogy ő javasol egy kis szilikont, amivel nem a nagyobbítàs a cél, hanem a szép forma. Áldom az eszem, hogy hallgattam rá, mert gyönyörűszép melleket csinált nekem, 20 éves koromban nem volt ilyen. A férjem imádja! 😄
2018. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szilikont én is csináltatnék, de csak azért hogy feszes legyen, de az meg kész vagyon, én sajnos azt nem tudom megengedni. Van vagy egy millió forint, fel kellene vennem rá hitelt. Tehetősebb anyáknak persze nem gond.
2018. júl. 9. 21:32
 15/16 anonim ***** válasza:
Nagy mellem van (c-d), terhesség alatt semmit nem nőtt és nem változott, 14 kg-t híztam, mondjuk nagyon vékonyról indultam. A szoptatásról nincs tapasztalatom.
2018. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
70Dről 80F lett. Amúgy nem viselte meg a szoptatás. Kisebb lett, de nem lett löttyedt a szoptatás után.
2018. okt. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!