Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki nem szeretett terhes...

Van aki nem szeretett terhes lenni, pedig problémamentes volt a terhessége?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok meg, hogy akartok még gyereket?
2018. júl. 9. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelen. Semmi gond nem volt, semmi rosszullét, de mégis valahogy nagyon nem szerettem a bőrömben lenni. 2x szültem, a második terhességem természetesen még rosszabb is volt, mert sokkal kevesebbet tudtam pihenni (értsd:semmit) . Ennek ellenére, ha csak ezen múlna, vállalnék még gyereket. Más indokok miatt nem szeretnék többet
2018. júl. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hugom.Egy szükséges rosszként tekintett a terhességre, ennek ellenére 2 szer szült, 2 fia van. Nagyon jó anya , de terhesnek lenni nem szeretett, inkább türelmetlen volt, mikor láthatja már a fiúkat :)
2018. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nővérem és az unokatesóm se szeretett az lenni. Egyiknek se volt semmi baja, sőt:). Testvérem egy nagyon sportos nő, mindig is figyelt arra mit eszik, mennyit mozog. Azért nem szeretett terhes lenni, mert ahogy Ő fogalmazott nem tud “megállj-t” parancsolni az étvágyának, ami alap esetben sose okozott gondot, de terhesen igen, így 30 kilót felszedett. Kisfia 3 éves, 25 hetes terhes és most ugyanúgy hízik, mert az evés most is jól megy:). Unokatestvéremnél se volt semmi gond, de Ő viszont végig rettegte az egészet. A pozitív teszttől kezdve nem ment dolgozni, minden új tünetnél hívta az orvosát. A Férje ezek miatt (meg most Anyaként is túl “sok”) nem akar több gyereket, unokatestvérem pedig akarna, bár mindig hozzáteszi, hogy 9 hónap stressz és rémálom lenne.
2018. júl. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én akarom a picit, de nem szeretek terhesnek lenni. Szerintem is egy szükséges rossz, az egészet nem tudom, hogy ki és miért élvezi. Alig várom, hogy kint legyen a kisfiúnk. Eddig probléma mentes a terhesség, mármint azon felül, hogy aranyérem lett, folyton ételekre gondolok, hogy mit akarok épp enni (de ennek ellenére még csak 2kg+-nál járok) , egy időben görcsöltem sokat, erősen és egyéb apróságok..


26.hetes kismama

2018. júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem szerettem terhesnek lenni, pedig nem voltam rosszul és nem híztam meg . Nekem a védőnő keserítette meg és a nőgyógyász. Váltottunk másik orvost egyébként. Sajnos védőnőt nem tudtunk, mert nem lehet.
2018. júl. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!