Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok. A...

20 hetes terhes vagyok. A terhesség problémamentes. Ha a párommal kicsit jobban beindulunk lehet gond?

Figyelt kérdés
Úgy értem szex közben ha nem vagyunk mindig olyan finomak,és a tempót sem mindig sikerül lassúra venni. Lehet gond belőle?
2016. aug. 11. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem kellene vadulni terhesen...de nem tudhatjuk, hogy lehet-e gond belőle..inkább óvatosabban.
2016. aug. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem káros. A magzat támadásnak éli meg, sajnos. Tudom, hogy nem leszek népszerű, nem divat most erről beszélni. De a pszichiáterek tudják, a magzat sok mindent átél a 9 hónap alatt.
2016. aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
A magzat az izgalom hatására kiváltott méhösszehúzódást is támadásnak veszik mikor párom kényeztetett és orgazmusom lett utána bevolt veszülve a hasam közepe inkább kemény volt gondolom kinyomta a magát a pici azt hitte bántani akarják és menekülés képpen a hatalomnak feszült. Mi már 1-2 hete nem tudunk szexelni mert kellemetlen.. Inkább másképp okozunk örömet. 18+5 hkm
2016. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hasfalamnak feszült. Bocsi teloról vagyok és automatikusan javít én meg nem vettem észre 😄😄
2016. aug. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk durvák,csak az a lassú tempó nekünk nem megy...
2016. aug. 11. 17:11
 6/11 H_Vivien ***** válasza:
89%

Jah, és csúnyán se beszélj, mert a végén még azt is támadásnak veszi 😂

A gyereknek nem lesz baja attól, hogy szexuális életet élsz, ami Neked jó, az a babának is jó. Én is feltettem ezt a kérdést, csak én a dokimnak, nem az itteni bezzeganyuknak (akinek nem inge ne vegye magára). A dokim, nem én, erre azt a választ adta, hogy a párom nemi szerve nehezen éri el a gyereket, a gyerek magzatvízben van, nem véletlenül, ami tompítja a külső behatásokat, nyilván nem a szélsőséges dolgokat ajánlja, de attól, ha nem csigatempóban élek nemi életet nem lesz baja a gyereknek. Nyilván ne feküdjön Rád és ilyen egyértelmű dolgok, de a hevesebb szextől nem lesz baja. Az enyémnek sem lett, sőt, keményedni sem keményedett a hasam, és menekülni sem akart. Még a 40+3. napon sem volt hajlandó megindulni, sem a szexre, sem az orgazmusra. Csak ne nyögj és ne legyél hangos, mert még a végén felfogja mi történik és szexuális zaklatásnak veszi 😂

2016. aug. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%

Kérdez, ne hallgass a bunkó, durva hsz-ekre - mindent érez a magzat és támadásnak veszi - akkor is ha itt néhány tahó agyba-főbe lepontozza ezt. A pszichiáterek tudják, és dolgoznak is ezzel - sok későbbi zavar forrása. És természetesen születése után szép, tiszta beszéd is vegye körül, mert az agresszív, veszekedős és durva, trágár beszéd károsító, tudati károsodást okoz.

Énekelj neki, mondd a jó ritmusú verseket (Kodály Kis emberek dalai, Weöres Bóbita)

2016. aug. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Semmi bajod nem lesz. A babának se!

20hkm

2016. aug. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én épp félidős múltam, nem csigatempóban szexelünk párommal, néha elég hevesen is, bár nem tudom, neked mi az ami még lassú ill. ami már heves... De amíg neked nem okoz fájdalmat, addig nem lehet baj, ha meg már túl heves, azt úgyis érezni fogod.
2016. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kell lassú tempó, nem kell csigának lenni, a tested jelezni fogja ha valami nem oké, te azt rögtön megérzed ne aggódj :) De azért csak finoman, nem most kell vadul szexleni. Nekem 20 hetesen még simán ment, majdhogynem úgy ahogy terhesség előtt, de mostmár egyre kevesebbet enged a szervezetem. Egyébként ha teljesen zárt a méhszáj akkor ne aggódj, ami neked jól esik az a babának is :)

30 hetes kismama

2016. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!