Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van bevált praktikátok visszaa...

Van bevált praktikátok visszaalvásra?

Figyelt kérdés
36hkm vagyok. A gyerekeim végre elkezdték stabilan átaludni az éjszakát. Én a terhesség eleje óta kelek minden éjjel pisilés miatt. Viszont amióta ők nem kelnek, én nem tudok visszaaludni mosdó után. 1-2 órát tuti ébren vagyok ilyenkor, ahogy most is. Borzasztóan zavar, mert még lenne időm szülés előtt aludni jókat, na meg álmos is vagyok.
2018. júl. 11. 04:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

36 hetesen ez már normális.

Annyit tehetsz, hogy tudatosan nem gondolsz semmire, amikor pisilni mész. Csak mondod magadban, hogy pisilek-alszom, pisilek-alszom. ☺

Amúgy meg örülj, hogy a nagyobbak alaszanak, ez szülés után is jól fog jönni. 😀

2018. júl. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a hormonok játéka.


Nekem kb 3 nappal a pozitív teszt előtt ez volt, már minden éjjel 3-kor kipattant a szemem és nem is tudtam visszaaludni. 5-kor meg már el kellett kezdenem készülődni.

Azóta 16 hetes terhes vagyok, és a helyzet csak rosszabb lett, gyakran már 1-kor ébredek.

Egy kezemen meg tudnám számolni hány éjszakát aludtam át... :(

Most éjjel 1-től 4-ig voltam ébren. Kínomban már megnéztem egy filmet, meg ettem két barackot, mert megéheztem.


A héten szabin vagyok, és úgy tűnik vissza sem megyek már dolgozni (nem problémamentes a várandósságom, és a munkahelyem elég strapás, nem kismamának való), de nem akarom hogy a délelőttök az alvásról szóljanak.. :(

Első baba szóval mondhatjuk, hogy megtehetném, de nem akarom. Ennél sokkal aktívabb, pörgősebb vagyok. De ha fél éjjel ébren vagyok, akkor hogy legyek az? :(


Tegnap beszélgettem pont erről a védőnővel, és mondta hogy sajnos ezzel sokan küzdenek. Hát ettől nekem nem lett jobb.. :D

2018. júl. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok, kb hetedik hettol nem tudok aludni, orakat fetrengek mire bekomazok kicsit pedig halal farAdt vagyok.
2018. júl. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olvasok. Teljesen leköt, nem jár az agyam, és így, ellazult állapotban, gyorsan el is alszok közben.

A kedvenc könyvem feltöltöttem a mobilomra, azon olvasok este. Így nem zavarom a páromat, és ha bealszok, nem marad égve a lámpa. Ha nem tudok egyből aludni, akkor meg nem érzem úgy, hogy csak fetrengek egy órát. De a legtöbb esetben egy-két oldal alatt bealszok, ha csak pisilés miatt keltem.

Az teljesen normális, hogy a terhesség végén nem alszol jól. Gyakorolsz arra, mikor este éberen fogsz aludni és három óránként kelsz szoptatni. :)

2018. júl. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!