Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatmozgás már ilyenkor...

Magzatmozgás már ilyenkor vagy csak nyomja az idegem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 12 hetes múltam és 2 napja ilyen apró, izomszerű rángásokat érzek lent a szeméremdombom környékén, leginkább ha oldalt fekszek. Háton fekve nem érzek semmit. Úgy tudom, hogy inkább 16. héttől lehet érezni, főleg ha első terhesség (igazából második csak az elsőt 13 hetesen vesztettem el). Nemtudom hogy milyen érzés ha mozog a baba, szóval gondoltam h esetleg pont úgy fejlődik a méhem hogy nyomja az egyik idegem..de nemtudom :D bizonytalan vagyok, mit gondoltok?

2018. júl. 14. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:

szia, én 11-ik héthez közeledem.

Nekem a jobb oldalon van ez az érzés, vagyis inkább "buborékozásra" hasonlít.

Biztoshogy az,amire gondolunk, de az igazi mozgás még sokára lesz :)

2018. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is lassan 11hetes vagyok és pont tegnap figyeltem meg szintén oldalt fekve ezt a furcsa buborékozó érzést, szóval lehetséges, hogy a baba lesz majd az.
2018. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, attól, hogy első baba még érezheted korán. Ezek nem törvényszerű dolgok. Mozdulhat nagyot, lehetsz te is kellőképpen érzékeny. Szóval miért ne érezhetnéd? :)


Persze ahogy írták, az igazi mozgások még sokára lesznek. Addig még lehet hogy napjában egyszer érzel majd valamit, aztán mondjuk napokig nem.

2018. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én minden esetre imádom. Sőt, elég vékony vagyok, 48 kg a versenysúlyom, este mikor már lefekszünk szoktam érezni szintén jobb oldalon, hogy szabályosan domborodik a hasam, és ha elkezdem simizni, eltűnik,majd megint ott van. Annyira izgalmas ez az egész már most. :D

Első voltam- Kata

2018. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az elsőt 14 hetesen éreztem, most 11 hetes vagyok a másodikkal és mintha olyasmi lenne, mint a lányomnal az elején. Szóval egyáltalán nem kizárt, hogy őt érzed. 😊
2018. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De jó, akkor nem hülyültem meg :) Nagyon izgalmas tényleg!

Köszönöm a válaszokat, nagyon kedvesek vagytok :)

2018. júl. 14. 15:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Éppen ma vagyok 11hetes és tegnap mikor este lefeküdtem ugyan ezt a ,buborékos" érzèst éreztem a jobb oldalamon. De viszont nem tudtam hova tenni mi is lehet ez...😁😁
2018. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen a babát érzed
2018. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!