Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy viseltétek a szülés...

Hogy viseltétek a szülés elötti utolsó hetet?

Figyelt kérdés
Fizikailag, lelkileg stb.
2018. júl. 14. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt a legtöbb energiám. Meglepett, mert előtte már minden bajom volt, de akkor kevésbé voltam fáradékony, a derekam se fájt annyira, szóval egész jól. Jóslóm se volt egy sem, ez azért sokat számított.
2018. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az elsővel nehezen, már felkelés után picivel háromszorosára voltak dagadva a lábaim és tele voltam iszonyatosan viszkető kiütésekkel, a másodikkal a nagy hasat eltekintve mintha nem is lettem volna terhes
2018. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Borzalmas volt. Nem azért mert szarul voltam hanem mert túlhordtam és be kellett feküdnöm. Egy jóslom sem volt, nem voltam vizes és fáradékony sem. De a kórházi lét nálam borzalmas volt.
2018. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Izgatott,stresszeltem, ideges voltam hogy mikor jön már :) persze tulhordtam es 41+4 en befektettek és végül csaszar lett mert az utolsó uh- n megallapitottak hogy kifordult a szulocsatornabol es harantban van nyakan a koldokzsinorral. Nulla fajassal. Amikor vegre tudtam a biztosat hogy holnap császár és végre látom nagyon boldog voltam. Nem stresszeltem, érthetetlen de teljesen nyugodt voltam végig onnantól :) mar tul akartam lenni és a karomban tartani. Valahogy úgy éreztem szinte sz egész terhesség alatt hogy akkor lesz biztonságban ha kint lesz és ez a történetek tükrében be is igazolódott. A műtét után mondta az orvos hogy nem sokon mult hogy baj nem lett mert nagyon ritka mehtekeredesem van és hajszalon mult az életünk..de hogy ezt miért csak akkor tudták meg amikor mar mutottek nem tudom..
2018. júl. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jól, igaz 38. hétre született. Téli baba igy szerencsére az idöjárás nem viselt meg, nyáron nem is tudom mi lett volna. Viszont hatalmas pocakom volt már, igy csak fordultam jobbról balra, az alvás nehézkes volt, meg persze sokszor kellett pisilnem :D Lelkileg sem igazán viselt meg, sok más dolgunk volt, így idöm sem volt magamba süppedni..
2018. júl. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fizikailag tök jól a nagyátlaghoz képest.


41+1 született a lányom 2 hete.


Utolsó héten szereztem még jó pár striát, pedig a haskörfogatom nem nőtt már


Lelkileg nehezen. Terminus túllépésben voltam..

a nem igazi utolsó hetemet, a terminus előttit még boldogan, vidáman töltöttem.


Az igazit aggódással, belső harcokkal.

Küzdöttem az indítás ellen, de nem tudtam helyesen teszem -e, mert nem számoltak el sőt 3 nappal még idősebb volt a lányom, mint mensi alapján számolták.


Az orvosom támogató volt, de indított volna 40+4-en

Haladékot 41+4-ig kaptunk.


De ez azzal járt, hogy 2 naponta 60km oda, majd vissza utazásom volt vizsgálatra.

Vezetni már nem mertem.


Így volt, hogy 1 óra vonatozás a 34 fokban 40+4 naposan.

Mindenkivel telefonkapcsolat, hogy az úton minden ok-e

Aztán annyira aggódott a család, hogy megoldottuk, hogy valaki mindig eljött munkából és vitt inkább kocsival..


Mindent megtettem, hogy induljon a baba, a ricinusolajat/ bábakoktélt leszámítva.


Házasélet naponta, lépcsőzés ( nem volt nehéz, mert baba után akartunk költözni, de így előtte lett, mert eszembe jutott, hogy mi van, ha lelkilrg nem engedem, amig nem a sajátba jön a baba_. Nem szoktam spirituális lenni, de annyi helyen olvastam, hogy van ilyen, hogy hátha ezen múlik)


Tonic napi 1,5-2 l ( ezt sem fogok egy ideig inni.. 😖)

Szóval csak nem jött

Tök ideg voltam, mert napi 10 kérdés, hogy egyben vagyunk-e, vagy miért nem fekszek be a kórházba, moért nem indítanak, nem veszik-e ki? Nem segített a lelkemen


De

Beköltöztünk, este 1,5 dl vörösbort megittam ( szülésznői javaslat) szexre nem jutott energia este 11 kor az egész napos kidobozolás után..

Hajnali 4-kor 10 percesekkel elindult a lányom.

Kórházba 2 percesekkel értünk...


Szóval az utolsó hét az már nagyon kínos.

Nem is fizikailag( van akinek úgy is..) de lelkileg nehéz.


2 héttel korábban megkérdeztem a férjem, hogy nem lehet visszacsinálni? Egy fél órás pánik volt rajtam, ami a terhesség alatt előtte egyszer sem, hogy 10év után már nem csak ketten leszünk.

😁😂

2018. júl. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnél jól. Fizikailag jól viseltem, lelkileg is de izgatottan vártam. Másodiknál fizikailag rosszul, a szülés reggelén is játszóra vittem a nagyot (21 hós volt) végig a terhesség alatt igyekeztem 100%-ban helyt állni, nem kihagyni a dolgokat fáradtságra hivatkozva. Júliusban szültem, nem bírtam aludni, légszomjam volt állandóan, fájt a derekam. Lelkileg izgatott és türelmetlen napok voltak, túlhordtam.
2018. júl. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Átlagosan.

Igaz már nehéz volt az alvás, de napközben mentem ide oda, bevásároltam, ilyenek. Olyanok voltak a napok, mint általában.

De nekem nem volt problémás terhességem.

2018. júl. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!