Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta terhes vagyok, sokat...

Mióta terhes vagyok, sokat híztam és nem kíván a párom. Más is volt így?

Figyelt kérdés
Hónapok óta nincs semmi köztünk,csak egymás mellett élünk és ennyi. :(
2018. júl. 15. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Beszéljétek meg, mert hosszútávon nem vezet jóra..

Legyetek őszinték és ne menjetek el egymás mellett.. Ha nem hozzá fordulsz először hanem ide, akkor egy idő után azon kaphatod magad, hogy komolyan meg kell menteni a kapcsolatotokat.


De jó esetben csak átmeneti. Beszélgessetek! :)

2018. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem. Ez a baja, hogy híztál? Megbeszéltétek? Mármint biztos, hogy ez az oka?

Az én párom pl nagyon féltette a babát, és nem érdekelte a hízásom, ez egyértelműen kiderült, mert most sem zavarja a megmaradt felesleg. De ha esetleg nem beszéltétek meg, meg kéne mindenképp, hogy egyértelmű legyen.

Ha a hízásod a baja, az elég bunkó dolog. Erre számítani lehetett, nem tudom, mit várt. Elég komoly probléma is, ha egy férfinak ez a legfontosabb.

2018. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Hány hetes vagy és mennyit híztál?

2. Biztos, hogy a hízás az oka?

2018. júl. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A környezetemben van ilyen házasság. A -féleség 53 kilóval esett teherbe, 95 kilóval ment szülni, mire visszament dolgozni, addigra 110 kg körül mozgott.

És ki van borulva, hogy a férje már nem kívánja, és más nőket nézeget. Nem lép félre, de már nem kívánja. Nagyon ritka, hogy van szex.

Csak a gyerek miatt nem lépett még le, a kislányt rajongásig szereti, egy napot se bírna nélküle.

A feleség nincs 30, de màr egészségügyi gondok is vannak, erősen nyomja a háziorvos is, hogy fogyjon le. Ezen megsértődik, sír, diétázik két napot, aztán nem megy tovább.

Bekerült abba az ördögi körbe, hogy bánatában eszik, és mivel pocsék a házassága, ezért hízik, de így egyre rosszabb.

Tervben volt kistestvér, még mikor házasodtak, de így a férje (érthető módon) teljesen elzàrkózik az egésztől. Úgy, hogy évente 5-6 alkalommal van szex, nem is lesz egyszerű.

A feleség se bírja így, időnként rájön az ötperc, és flörtöl, próbál pasizni, de hát ilyen alkattal tényleg nem kell senkinek, hiába fiatal. Gondolom, már rég beadta volna a válást, ha lenne más, egyedül maradni nem mer.

Hol marják egymást, hol csak élnek egy házban, mint két idegen.

2018. júl. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

“Ha a hízásod a baja, az elég bunkó dolog. Erre számítani lehetett, nem tudom, mit várt. Elég komoly probléma is, ha egy férfinak ez a legfontosabb”


De ha nem áll fel neki egy elhizott nőre... akkor mit tehetne? Essen túl rajta kényszerből, vágy nélkül, az jó érzés lenne a nőnek? Ezt sajnos nem lehet erőltetni, nem gondoljátok?

2018. júl. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Azért nézzünk már magunkba...

Ha valakire felmegy 5-6 kg plusz, akkor oké, ne akadjon ki szerintem se. De miért csodálkozunk, ha a pasinak csökken a libidója a nő irányába, ha felszed 30 kilót?

Őszintén: ti kívánnátok a párotokat +30 kg-mal is?

2018. júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rajtam +15 kg lett ,mert nagyon vizesedtem mar a végén . A lábaim,mint egy mamuté voltak.... hát ,eléggé idegesített még engem is.... Már megszultem , szerdán 4 hete , kb egybol lement 10 kg . Aztán közben mégegy ... igaz még nem sexeltünk ,csak petting,de én is érzem hogy újra a régi lesz minden ,mégnagyobb az étvágya irántam.... hát , részben egy határig normalis a hízás ,sajna ez 1 folyamat...kevesek olyan szerencsések hogy jó vekonyak ,es csak a pocakjuk nő meg...
2018. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi se visszuk tulzasba a szexet. Havi 1-2 alkalom. Nalunk en nem kivantam sokaig a szexet. Most ez kezd valtozni, de a testem nem igy gondolja. En mar majdnem 20 kgnal tartok a sok viz miatt. De apat ez nem zavarja. Igazabol nem is nagyon latszik rajtam.

14 heten voltam 56,4 kilo most 73 korul mozgok. Voltam orvosnal azt mondta teljesen normalis ne csinaljak semmit.

Van hogy akkora a kezem labam, hogy nem birom mozgatni, ugyhogy ne aggodj nem hizol hanem vizesedsz valoszinu.

28+5 hkm

2018. júl. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!