Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elhagyott a párom 15 hetes...

Elhagyott a párom 15 hetes terhesen. Van itt más kismama is, aki egyedül fogja felnevelni a babáját?

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 14:35
 1/3 anonim válasza:
100%

Én is 15 hetes vagyok, és egyedül fogom nevelni a gyerekem!

Irj privátban ha szeretnél egy beszélgető társat :)

Nekem is jól esne valakivel beszélgetni erről..

2018. júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szules elott 7hettel adtam be a valopert es a szeretoje bekoltozott hozzank,mi meg haza anyamekhoz. Nem torvenyszeru h egyedul fogod felnevelni,sot. Mi majdnem 2evig eltunk egyedul, azota talaltunk egy klassz pasit (mara a volegenyem) es teljesen normalis csaladban nevelkednek a gyerekek. Probalj meg egy nyugodt terhesseget megelni,A-B-C vesztervet felallitani,menj emberek koze,olvass sokat es ha valaki felajanlja h segit es szukseged van ra,fogadd el.Minden rendben lesz!
2018. júl. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Izabella220 ***** válasza:
100%
Kitartást kívánok nektek,én egy 32 hetes kismama vagyok.Az a férfi aki elhagy egy várandós társat,sajnos csak olyan szóval tudnám jellemezni,hogy a rendszer egyből kidobna😁 Biztos nagyon nehéz lehet nektek,de ha a nehezén túl lesztek ráébredtek hogy mekkora egy szeméttől szabadultatok meg😊
2018. júl. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!