Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki szintén egyedül maradt terhesen?

Figyelt kérdés
Engem folyton elkap a sírás, hogy lehet ebből felállni? Amikor megszületik, biztosan jobb lesz, hisz ott lesz a baba, akiért minden megéri, de addig...? biztosan a babának sem tesz jót a sok sírás. Félek nehogy emiatt koraszülött legyen.

2018. jan. 21. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem akkor hagyott el a párom amikor kiderült,hogy teherbe estem. Sokat sírtam én is, én úgy gondoltam és most is úgy gondolom,hogy nem igaz,hogy majd az idő segít, ahogy telt az idő egyre rosszabb volt, DE amikor elfogadtam a helyzetet és úgy döntöttem, mostmár elég volt,tovább lépek sokkal könnyebb volt. Nemsokra rá megismerkedtem a párommal aki mostmár a férjem.
2018. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nagy különbség van az egyedül maradni között, és aközött ha valakit elhagynak. Ha elhagynak akkor végsősoron rájössz, hogy ìgy jobb. Nem érdemel meg téged stb. De pl egy tragikus eset miatt megözvegyülni 5 hónapos terhesen, na az az igazán durva. Viszont abból sem lehetetlen felállni. Egyénfüggő ki mit hogyan tud feldolgozni.
2018. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2%
Ugye van a mondás, hogy Isten nem ver bottal. Nyugtasson meg ez a tény. Valószínű tettél valamit az életben amivel másnak fájdalmat okoztál vagy csak egyszerűen nem volt helyes és ennek most ez a következménye, hogy egyedül kell felnevelned a gyereked ebben a bizonytalan világban. Majd a legelső nem válaszok után meg fogja szokni, hogy úgysem kap semmit mert nincs rá pénzed. De akkor lesz rossz neked amikor majd általános iskolában meg fogja kérdezni, hogy anya. Minden osztálytársamnak van apukája. Nekem miért nincs? Nem érdemlem meg? Csináltam valami rosszat? Na majd akkor nézz a tükörbe, hogy a te hülyeséged miatt szenved az az ártatlan élet.
2018. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

3-as! Azta.... Hat ezt nagyon szepen megfogalmaztad! Az eszedbe sem jut, hogy mondjuk a pasija megcsalta? Vagy, hogy esetleg rajta kivulallo okok miatt hagyta el a parja? Mit tudsz te a maganeleterol?

Nagyon megkeseredett ember lehetsz!

Itelkezni, ugy latom nagyon tudsz!

2018. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

"De akkor lesz rossz neked amikor majd általános iskolában meg fogja kérdezni, hogy anya. Minden osztálytársamnak van apukája. Nekem miért nincs?"


Igen, mert szerencsére olyan világot élünk, ahol egy ~30 fős osztályból 29 gyereknek együtt vannak a szülei, az életkörülményeik ideálisak, mindenre van pénz és minden rózsaszín. Egyedül a kérdező kisfiának/kislányának nem lesz apukája, és kell majd bizonyos dolgokat nélkülöznie.


Ja, nem.


És mielőtt megkapnám, az én szüleim 40 éve házasok, párom szülei is 30+ éve, és mi is 8 éve vagyunk boldogok egymással, illetve a most már másfél éves kisfiunkkal. Tehát nem a saját példámat hozom, hanem azt, amit látok...

2018. jan. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Miert maradtal egyedul ??
2018. jan. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Abíság ***** válasza:
94%
Szia!Engem akkor hagyott el a párom amikor 8 hetes terhes voltam. Igen, szörnyű két hetem volt.De aztán megráztam magam és arra gondoltam,hogy azért a pici csodáért mindent meg fogok tenni.A terhesség végére már nem érdekelt hogy egyedül maradtam.Szülés után meg maga volt a mennyország.Istennben bíztam aki mindenben megerősített. Mikor a fiam 3 éves lett akkor már volt udvarlóm, a köv.évben összeházasodtunk. Most a tesót várjuk és nagyon boldogok vagyunk.Az apa és fia kapcsolat nagyon erős. Szóval fel a fejjel, ne parázz!! Nyugodt, örömteljes babavárást.
2018. jan. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is terhesen maradtam egyedül, vagy lettem elhagyva.

Iszonyatosan nehéz volt, de nem igaz, hogy idővel könnyebb lesz. Nem az idő múlásától lesz könnyebb, hanem ha elfogadod, elengeded és továbblépész.

Nehéz lesz, az én lányom másfél éves, de már nem hiányzik az apja. Sőt, olyan dolgokat tett velem, hogy már semmit sem érzek. Tudom, hogy éli világát, de ő veszítette el a gyerekét, nem én.

2018. jan. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is egyedül maradtam a terhességem felénél,sajnos gyakran hazudott,átvert,megcsalt,ezért elhagytam,ez nemrég történt.Nem tudom h mikortól lesz jobb a helyzet.
2018. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as!! A nagyon jó Isten ve*jen meg téged ezért az aljas, mocskos,rosszindulatú,ráadásul minden értelmes hátteret nélkülöző hozzászólásodért!!!!! Te papolsz itt a jóságról??? Te,aki még rúgsz egyet a másikban? Mindezt Isten nevében? Utolsó ÁLSZENT semmiházi vagy! Kívánom,hogy ezért pontosan ugyan így kapd vissza,amit érdemelsz!
2018. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!