Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a munkahelyemen eltitkolom...

Ha a munkahelyemen eltitkolom hogy terhes vagyok abból lehet problémám?

Figyelt kérdés

Jelenleg próbaidőn vagyok és 15 hetes vagyok. Szeptemberbe jár le utána kapok rendes szerződést.

Ha elmondanám kirúgnának.

Nem lesz ebből bajom ha utána mondom el?

Nem látszik még most sem semmi mert nagyon hátra hajló a méhem és húsos is vagyok.


2018. júl. 19. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Még egy hónap, és akkora hasad lesz, hogy nem ver orrba a lengő ajtó. Tudom, hogy ez most elképzelhetetlen, de tényleg napok alatt el lehet jutni onnan, hogy nem látszik senki, addig, hogy csak terhes nadrágot tudsz felvenni.

Szinte kizárt, hogy szeptemberig el tudd titkolni. Ebben az esetben egyszerűen kirúgnak.

2018. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg gyed után oda már nem nagyon kell visszamenni az inkorrektség miatt, de más bajod nem lesz. Nekem sem látszott semmi félidő után sem, max. hogy híztam egy kicsit, ha valaki nagyon figyelt. 36 hetesen simán elvegyülhettem volna a 24 hetes cukorterhelésesek között. Azért ne essünk túlzásba, hogy félidősen bárkit nem ver már orrba a lengőajtó... Jó, nekem az átlagnál kisebb hasam volt, de tipikusan 20-24 hetesen kezd látszani valami, főleg első babánál.
2018. júl. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Kinek ekkora, kinek akkora a hasa.


17 hetes terhes vagyok első babával és ha akarnám sem tudnám letagadni, pedig én is kissé husi vagyok azt hittem a hájpocak sokáig takarja majd. Két hete még csak jól lakottnak néztem ki... :D most már egyértelmű.


Na de nem ez volt a kérdés. Kérdező egy próbát megér. Veszteni valód nincs. De ahogy írták valószínűleg visszavárni nem fognak.

2018. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Már ennél az cégnél ledolgoztam 6 évet.

Most jöttem vissza dolgozni 1 év szünettel.

Szóltam már bent hogy nőgyógyászhoz kell mennem jövő héten közbe terhesgondozóba. Akkor majd elmondom nekik mintha akkor derült volna ki. Hátha...

2018. júl. 19. 16:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szóltam már bent hogy nőgyógyászhoz kell mennem jövő héten közbe terhesgondozóba. Akkor majd elmondom nekik mintha akkor derült volna ki. Hátha..."


A főnök meg fogja kérdezni, hogy mennyi idős terhes vagy, de lehet, hogy bizonyos terhességi papírok is kelleni fognak neki (nem biztos), így még hazudni sem tudsz a terhesség idejéről, hogy 9 hetes vagy, mert hamar ki fog derülni, hogy 15-16 hetes, és akkor jogosan teszi a fel a kérdést, hogy 15 héten keresztül nem tűnt fel, csak most a nőgyógyinál?

Ez is egy bizalmatlanságot fog szülni.

2018. júl. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Én nem mondanám el, ha az múlna rajta, hogy kapok-e CSED-et vagy nem. De azért készülj fel, hogy már nem fogsz tudni oda visszamenni dolgozni a GYED után. Mellesleg meg, szerintem félidősen még nem valószínű hogy egyértelmű hasad lesz, főleg ha husi is vagy. (Nekem ikerterhesen is takarható volt még a pocakom huszon-egy-két hetesen, pedig kifejezetten vékony vagyok)
2018. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha később szolsz akkor ha türelmesek veled,nem baj nem rugnak ki.Nőgyogyász után mond el fönöknek vidd a papirokat,és az állásod marad és dolgozhatsz
2018. júl. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!