Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismamák hogy vagytok?

20 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Illetve még annyi kérdésem lenne, hogy melyik a legjobb terhes vitamin? Nektek mi jön/jött be?

2018. júl. 19. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Most nagyon jól. :) A 18-ik hétig hánytam, mint a lakodalmas kutya, állandóan fáradt voltam, elájultam, most viszont visszatért az étvágyam, sokkal jobb a kedvem és úgy érzem tele vagyok erővel. Nyugtat, hogy érzem a baba mozgását (eddig nem éreztem). Fáj a derekam meg néha vizesednek a végtagjaim, de ez a folytonos rosszullét mellett már megváltás.

Változatosan étkezem, rengeteg gyümölcsöt/zöldséget eszem, így nem szedek külön terhesvitamint, csak magnéziumot. Próbáltam femibiont meg vasat szedni, de mindet kihánytam, így az orvos azt javasolta, hogy ne erőltessem, mert többet ártok vele magamnak, mint amennyit használ.

2018. júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te hogy viseled a terhességet?
2018. júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egész jól. Kb. két hete nincs rosszullét, bár előtte sem volt nagyon. Viszont sokat kell pihennem, mivel tini koromban műtötték gerincferdülés selyem nem nagyon tudok súlyt cipelni. De élvezem minden pillanatát. Iker lányok lesznek. 😀
2018. júl. 19. 18:56
 4/4 A kérdező kommentje:
... gerincferdüléssel, és ezért nem nagyon cipelhetek nagy súlyt.
2018. júl. 19. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!