Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt megéri magán...

Terhesség alatt megéri magán dokihoz járni?

Figyelt kérdés

Az sztkba rettenetesen bunkók főleg az uh ba.

Olyan lekezelőek hogy hihetetlen.

Nem mondom hogy szülni is ott akarok majd, csak a terhesség alatt inkább fizetek de legyen normális. Jobban járok úgy?

Ha magánba járok, akkor is járnom kell a terhesgondozóba az sztkba?

Valamint milyen gyakran kell a magánhoz mennem? 16hkm


2018. júl. 19. 22:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én most 31 hetes vagyok.

16 hetesen mentem először a dokimhoz, fel is fogadtam. Azóta havi rendszerességgel megyek hozzá vizsgálatra, ezen kívül a kórházba járok a kötelező vizsgálatokra (18,30. heti). Eddig 2x fordult elő, hogy hirtelen be kellett menjek gyorsan egy vizsgálatra, mondta hogy menjek a korhazba akár most vagy x napon van ő ambulancián mehetek oda is, ott nem kért pénzt. Nagyon korrekt, iszonyat alapos, kedves. Az első NST-re magánba megyek, vesz majd vért, vizelet, utolsó Uh-t is csinal, de felajánlotta hogy ha nem szeretnék hozza magamba mehetek az osszes NST-re a kórházba. Nem bántam meg hogy felfogadtam! (eddig😂)

2018. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!