Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is érzi úgy mintha nem is...

Más is érzi úgy mintha nem is lenne várandós?

Figyelt kérdés
16hkm vagyok, nem látszik, nem is érzem magam annak pedig 3.babóca. a másik 2nél ilyenkor már látszott kicsit.

2018. júl. 20. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a bejelentésig voltam így mindkettővel. Addig, amíg kvázi titkolni kell, nem lehet beszélni róla, csak itthon, suttogva, addig olyan, mintha csak kitaláltam volna. Onnantól, h publikus, megjön az érzés is. 😊
2018. júl. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Kb a 20. Hétig nem éreztem csak a környezwtem reakciói miatt.. Mert ők is tudták..


De egyébként még a 32. Héten is létràn állva festettem..


De könnyű terhességem volt

A 41. Héten még egyedül vonatoztam a vizsgálatokra, a t terministúllépés miatt ugye gyakoran néznek ilyenkor ( telefonkapcsolat volt a családdal)

Szülést megelőző nap költöztünk 😅


Remélem neled is iylen marad..

Könnyű szülést!

2018. júl. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Bár úgy érezhetném!

Bár olyan könnyű terhességem lenne, hogy csak a hasam nő.

De már a pozitív teszt után megkezdődtek a bajok. Viszont ha néha van egy-egy nap, amikor végre semmit nem érzek, azt borzasztóan tudom élvezni :)


17 hkm

2018. júl. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Most is es elozoleg is. Orulok hogy nem szenvedtem es szenvedek. Tenyleg csak a hasam nott. Mondjuk az jo hamar, csak innen tudatosodott, meg orvoshoz maszkalastol, aztan a mozgasoktol, egyebkent mintha semmi nem lenne.
2018. júl. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Hat mivel mindennap hányok, így nem tudom figyelmen kívül hagyni :D

Örülnek ha már a hasam is kezdene nőni, megnyugtató lenne.

2018. júl. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

22.hkm vagyok. Végre elmúltak a rosszullétek, és az étel undor.

Picit látszik a pocim de csak ha én is akarom. Tehát igazából aki nem tudja egyébként is az rá nem jönne, hogy terhes vagyok. Elég sokat mocorog és nekem az épp elég hogy tudomásom legyen róla hogy el és virul, erre vártam hogy végre, ne vegyék róla tudomást (a szó jó értelmében)

2018. júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!