Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is volt így? Valami ötletek?

Más is volt így? Valami ötletek?

Figyelt kérdés

13 hkm vagyok és hetek óta nem tudom végig aludni az éjszakát. Sokat felkelek pisilni vagy csak forgolódok :/ . Mennyire normális, hogy alig alszok? Baj lehet belőle?

Napokban be durrant a jobb oldali nyaki nyirok csomóm, arra esetleg valaki tudna mit mondani? Valami bevált praktika?

Köszönöm előre! 😊


2018. júl. 20. 06:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Sokan küzdünk a hormonok okozta alvásproblémával.

Én még nem is teszteltem, fel sem merült bennem a várandósság gondolata, mikor már nem tudtam aludni.


17 hetes vagyok és ez azóta se változott.

Nincs egyetlen átaludt éjszakak a hátam mögött...

Pár hete elmúlt az álomkór, azóta néha szándékosan vagyok fent sokáig hátha akkor jobban alszom, de nem. Ugyanúgy fent vagyok...

2018. júl. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem álomkór sem volt... az első 12 hétben napi 2-3 óra alvással lèteztem. 3. trimeszter ugyanígy.

Mióta megszületett az első 3 hét után jobb a helyzet, mert sokszor átalussza az éjszakát, akkor nekem is megvan a 6-7 óra. De pl. most is 4 órát aludtam két rèszletben, mert ő az éjszaka közepèn épp nem volt álmos. 4 hónapos.

Amúgy szerintem magára a terhességre nincs rossz hatással, max. Te ásítozol sokat nappal :)

2018. júl. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9’hetes vagyok és pont így. :-/ annyi h valahogy napközben se vagyok álmos, ugyh annyira nem zavar.
2018. júl. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam... Vagyok. 3-4 alkalommal ébredtem pisilni, meg forgolódtam. Már lecsökkent egyre, és az is hajnali 4-5 felé, de nagyon rossz időszak volt az a másfél hónap. Most 14 hetes vagyok.
2018. júl. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tokeletesen normalis es megszokott.
2018. júl. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem tudok éjjel aludni, ráadásul itt van a 7 hónapos “nagy” is, szóval nappal sem pihenhetek. 😊
2018. júl. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igy volt nekem is

Álomkór nélkül


Viszont mindig ugyanazon időpontokban keltem


Megszületett a lányom

Ugyanakkor kel, mint terhesen keltem...legalábbis az elmúlt 3 hétben

2018. júl. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!