Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthat a babámnak ha műkörmösk...

Árthat a babámnak ha műkörmösként dolgozom? 8 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
Én még szeretnék dolgozni addig ameddig bírom. De a szüleim azt mondták hogy nem lesz egészséges a baba. Nagyon megijesztettek ezzel:(
2018. júl. 20. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt kolleganom mukormos, vegig dolgozott, mert komplikaciomentes volt a terhessege. Az mas kerdes hogy a hasatol nagyon nehezen csinalta mikor mar nagy volt. Talan 4 hetet hagyott ki a vegenel.
2018. júl. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahova járok fodrászhoz, kismama a műkörmös és maszkban is van néha, reszelésnél vagy nem tudom mit csinál. Szóval ő dolgozik terhesen.
2018. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akihez járok körmös, végig dolgozott, áprilisban szült. És júniustól részidőben újra dolgozik. Semmi baja a babának :)
2018. júl. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam műkörmösként. Csiszolásnál maszk. A porcelánt pedig megmondtam, hogy nem használom a liquid miatt. Aki jófej volt megértette... aki meg nem...

De semmiféle egyéb problémám nem volt és nem is lett! A végén persze már kényelmetlen volt de akkor kezdtem csökkenteni a vendégeim számát is egy napra.

Ne aggódj

2018. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Mégis mi a kutyafülétől lenne beteg?!

Jofej szüleid vannak amúgy, önjelölt genetikusok...Uristen.

2018. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Maszkban,egy rendes porelszívóval gond nélkül. Ha már nagy a pocid és kényelmetlen ülni meg abbahagyod. Jó egészséget!
2018. júl. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Két vendég között legyen időd felállni, mozogni picit, hogy ne dagadjon a lábad, használj JÓ minőségű maszkot, a porcelánt meg nem kell elhagyni, ha a szaga nem zavar.
2018. júl. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!