Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tommee tipee vagy Avent vagy...

Tommee tipee vagy Avent vagy Mama? Melyik cumisüvegből érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés

Nekem tommee tetszik legjobban

avent szerintem túl van árazva

több ezer ftot nem ér egy cumismosö kefe pl.


Mam is szimpi

hogy alulrol szetszedheto

de ugye annak meg az a veszelye hogy ha nem jol tejerem ossze veletlen akkor minden kifolyik.


2018. júl. 21. 10:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi először vettünk Aventosat de sajnos ömlött a gyerek szájába a tápszer,nekünk ami bevált az a Lansinosh és ami a legjobb az a Mam os,árban is kedvezöbb mint az Avent.Cumiban is a Mam os a nyerö.
2018. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A babának szerintem leginkább szokás és ízlés kérdése. Mi először Aventet használtunk, aztán egyik napról a másikra nem fogadta el. Azóta MAM-ot használunk, nekünk nagyon bejött.
2018. júl. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%

MAM!


Rendesen rá kell csavarni az alkatrészeket és akkor nem folyik. :)

2018. júl. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mamból van több féle, mindet szeretjük, különösen a cumiját, a fiam más fajtából nem is tud enni, a többi túl kemény szilikon. Van egy aventunk, éjszakai etetősnek használom, Mamos cumival. A Tommeenál az nem volt szimpi, hogy a peremén mindig felakadt a tej ( az első időkbe tommees mellszívót volt kölcsön).
2018. júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
MAM és Avent . Csak ezt a kettőt fogadja el a kislányom .
2018. júl. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!