Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyatos deréktáji fájdalom,...

Iszonyatos deréktáji fájdalom, ez már a vége?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

37+6 hetes kismama vagyok.

A terhességem teljesen zökkenőmentesen zajlott, semmi bajom/fájdalmam/rosszullétem nem volt, szerencsésnek mondhatom magam. :) Viszont kb. 3 napja elkezdett fájni a derekam alul jobb oldalon (leginkább így tudnám megfogalmazni...)

Mára már annyira fáj, de főleg mozgásra, hogyaz iszonyatos.(Ha fekszem egy helyben és nem mozdulok, akkor elviselhető.) Úgy járkálok a lakásban, mint egy rokkant, icipici léptekben, nagyon lassan... :( És napról napra rosszabb.

Mellé keményedik is a pocakom, de rendszertelenül. Nektek is volt ilyen?

Jelezheti a szülés közeledtét?



2018. máj. 28. 06:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelezheti, de lehet "szimpla" mozgásszervi panasz is, terhességben sok minden könnyebben elcsúszkálhat. Ha a második, akkor is a fájdalomtól, állandó izomgörcstől keményedhet a pocakod, ami ha így napokig tart, akár be is indíthatja, aztán majd nem lehet tudni, melyik volt előbb: a tyúk vagy a tojás :)
2018. máj. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet a szülés előjele de lehet, hogy idegbecsípődés. Nekem utóbbi volt a végén jó 2 hétig, a szülésre elmúlt szerencsére. Kitartás! :)
2018. máj. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez inkább lehet mozgásszervi. A hátizmaid nem elég erősek a gerinc és a teher tartásához, összecsúsznak, a porckorong kezd kitüremkedni, és kész a baj ...


Szülés után erősítsd meg a hátizmaidat, mert ez el nem múlik, csak tünetmentes egy ideig.

2018. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!