Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A ciklus hanyadik napján...

A ciklus hanyadik napján fogant meg a babátok?

Figyelt kérdés
Honnan tudjátok, mikor fogant meg a babátok? Megéreztétek?
2018. júl. 24. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem foglalkoztam ezzel. Harom gyerekem van.
2018. júl. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elhatároztuk, hogy belevágunk számolgattam a napokat, orvosnál is voltam és 26. napon. Késői peteérésem volt !
2018. júl. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az első gyerekem a 18. nap körül, onnan tudon, hogy más okból kontrollon voltan dokinál, és mondta, hogy épp peteérésem volt. A második a 22. napon, ezt meg onnan tudom, hogy ovulációs tesztet használtam, mert fogamzásgátló után voltam, és fogalmam se volt, milyen a ciklusom.

Nekem egyébként soha életemben nem volt tankönyvi, 28 napos ciklusom, mindig 30-35 nap között mozgott.

2018. júl. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. Baba 12. Cn

2. Baba 16. Cn

3. Baba (missed ab) 12. Cn

4. Baba, tegnap volt ovum, persze nem biztos, hogy összejött, de ha igen akkor a 14. Ciklus napon voltam.

Én ovu tesztelek, mert minden hónapban máskor van ovum. Múlt ciklusban a 21. Napon volt.

2018. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15.
2018. júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igazából az érdekelne, hogy honnan tudtátok, hogy ebből a szeretkezésből baba lesz? Annyira éreztétek egymás között az összhangot, annyira jó volt az együttlét?

Olyan hihetetlen, hogy sokan tudják és érzik! :)

2018. júl. 24. 14:11
 7/10 anonim ***** válasza:
16. napon pozi volt az ovu teszt, másnap volt ovulációm, a 28. napon már nagyon-nagyon halvány pozit teszteltem. 31 napos ciklusom van. Amúgy nem éreztem a beágyazódást, sem semmi mást.
2018. júl. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1 baba: nem tudom, 2 naponta együtt voltunk h sikerüljön végre.

2. Folliculometriára jártam, ott láttuk hogy mikor van esély, 15.nap volt

3. 17cn, tuti mert csak akkor voltunk együtt.

Amúgy 25-26napos ciklus mellett.

2018. júl. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12.napon, nekem fájt a peteérés, ezért tudtam mindig mikor van.De általában 10-20 percig szoktam érezni enyhe szúrást azon az oldalon, ahol van a peteérés, de ez alkalommal 2 napig fájt majdnem, ami elötte sose volt. Akkor nem értettem a dolgot, de utólag, lehet hogy a megfoganás miatt, nem tudom.
2018. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt nyilván nem tudtuk, hogy ebből a szeretkezésből baba lesz, ilyen nincs, hogy ezt rögtön tudja az ember, legfeljebb reméli. Azt tudtuk, hogy épp ovulálunk, és utólag kiderült, hogy baba is lett belőle. Amúgy mi az ovu előtti 3-4 napban együtt voltunk vagy 5x, fogalmam sincs, hogy ebből pontosan melyik adag spermában volt a sikeres spermium :D
2018. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!