Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes magzatot lehet még...

Hány hetes magzatot lehet még elvetetni? És ha nem akarom elvetetni de elvetetem akkor azt megfogom bánni? Nem tudom mit csináljak.

Figyelt kérdés
2018. júl. 25. 19:54
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Az miért gáz ha valaki a főnökével lefekszik,főleg ha nem is nős? A férjem a főnököm volt, amikor randizni kezdtünk, én kontrollerként dolgoztam Ő pedig a kontrolling csapat vezetője volt, egyedülállóak voltunk, azóta házasok és 2 gyerek szülei. Kérdező, téged sem értelek. Talán a másik illetékessel kéne beszélni, de minél előbb. Ha tényleg terhes vagy és nem kamu a kérdés, akkor már rég intézkedni kellett volna. 8 hetes vagy, ez már a folyamat elindításának utolsó utáni időpontja. A többiekkel abban egyet értek, hogy aki nem akar abortuszt, annak nem is lesz...
2018. júl. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
23%
Miért nem tudatja az apa? Te hány éves vagy?
2018. júl. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Megmondtam a főnökömnek hogy terhes vagyok akarja a gyereket ő is. Megfogjuk tartani.

25 éves vagyok.

2018. júl. 26. 19:09
 34/37 anonim ***** válasza:
57%
Hahaha, sok volt a tündérmese mára😃
2018. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
35%
Hosszú még a nyáriszünet
2018. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
0%

Minek csináltad meg ha nem akartál attól a pasitól gyereket, mert szégyeled. Ha szégyeled, minek feküdtél alá? Akkor jó volt?

Amúgy tartsd meg, mert más örülne egy gyereknek, évek óta próbálkozik, neked meg összejött, örülj neki és szeresd

2019. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Na, szültél már???
2019. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!