Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti folyás nem...

Terhesség alatti folyás nem normális?

Figyelt kérdés

Ismerősöm ma mesélte, hogy a folyása miatt antibiotikumot írt fel az orvosa. Kérdeztem, hogy azért, mert kóros a folyás? Azt mondta nem, hanem az a baj, hogy alapból van. Meg mesélte, hogy neki régóta van.

Most vagy én vagyok hülye vagy nem tudom,de szerintem a folyás egy normális jelenség. Nekem is van terhesen, fehér krémes, mennyiségre t.bb is,mint azelőtt, sőt használok is tisztasági betét.

Tőlem mikor kérdezi a doki, hogy van-e panaszom, görcs, folyás, vérzés, akkor nemmel válaszolok, mert én úgy értelmezem, hogy kóros folyásra gondol. De most elbizonytalanodtam.


2018. júl. 26. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Előző kettőnél is végig volt, és most is (37+5nél tartok.)

Amíg nem okoz panaszt (viszket, mar, ég, stb), nem büdös, és átlátszó/fehér/enyhén sárgás, nem pedig szürke, zöld, egyebek, addig normális.

2018. júl. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is több folyásom volt terhesen, nem okozott gondot, nem kaptam rá gyógyszert.
2018. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha antibiotikumot irt fel akkor vmi bacis dolog van ott es nem normalis folyas. Ha pedig siman nagyobb mennyisegu de amugy normal folyasra kapott antibiotikumot, akkor az az orvos hulye...
2018. júl. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet a barátnőd valamit felreertett. Sima folyas terhesség nélkül is normalis, terhesen meg abszolút az. Ahogy írták elottem is, szagtalan, feheres vagy szaradas utan sargas, az belefér :) ha ugy erzed a következő vizsgalaton kerdezd meg a dokid, meg fog nyugtatni :)
2018. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!