Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiderült a dokimról, hogy...

Kiderült a dokimról, hogy néhány éve kikezdett az egyik ismerősömmel. Nagyon jó dokinak tartom, de így valahogy megszűnt a bizalmam. Hogy álljak a dokihoz?

Figyelt kérdés
Váltani már lehetetlen, 38 hetes vagyok.
2008. nov. 2. 12:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Azt ismerősöm nem terhes! Köszönöm a válaszokat!
2008. nov. 2. 17:12
 12/16 anonim ***** válasza:
Azt tudom,hogy ő nem terhes,ugy értettem,hogy veled,biztos nem fog kikezdeni.
2008. nov. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel? Veled kezdett ki? Az Ő magánügyük miért zaklat fel Téged.Te a betege vagy,nem értem mi a kérdés.Ezért elengedni egy jó szakorvost,mert az ismerősöddel kikezdett.Kettőn áll a vásár.Az ismerősödben is csalódtál? Ne foglalkozz semmivel,a babára koncentrálj.Ha Veled szemétkedne akkor persze,hagyd ott,de egyébként....
2008. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

vagyis a vizsgálatot nem kézzel végezte a csaj ismidnél??? szerintem ehezz két játékos kell,és ha már előtte ismerték egymást...

de ha senki másnál nem volt ilyen és soha semmi ilyennek a jelét nem tapasztaltad,és jó szakorvosnak tartod,akkor miért ne maradnál nála? vagy ha annyira nem bizzol már benne,szülj ügyeletes dokinál.

2008. nov. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem attól függetlenül szülhetsz nála nyugodtan .Azért mert az ismerősőddel kikezdett (állítólag !!),az nem azt jelenti ,hogy az összes betegénél bepróbálkozik .Öszíntén szerintem ennyire ő sem buta gondolj bele elveszítené az összes páciensét.Jó babavárást kívánok neked

2008. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz :szerintem nem ostoba annyira az orvosod ,hogy mindenkivel kikezdjen.Gondolj bele ha ez kiderülne elveszítené az összes páciensét.

Szerintem szülj nála nyugodtan .

2008. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!