Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen 2kg becsült súly?...

31 hetesen 2kg becsült súly? Mi lesz később?

Figyelt kérdés
Az első gyermekem is 4290grammal született.most 31 hetes terhes vagyok és már 2kgra becsülték.mondta a doki hogy nagy súlyú lesz és valószínű hamarabb is várható.az első gyermekemet nem tudtam természetes úton megszülni mert nem tágultam.most is számíthatok erre vajon?
2018. júl. 28. 16:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem is vegig nagyobb sulyunak mertek. Hosszabb combja van, abbol is kalkulalnak ugye. 37. Hetre szultem 2560 g 49cm es csopseget. 32. Heten az uhn 2500 g ra becsultek.
2018. júl. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az első babánk 4120 grammal született, őt 32 hetesen becsülték 2500 grammra.

Én is paráztam előtte, de könnyen megszületett természetes úton, doki is mondta, hogy általában nem súly függő, hogy meg tud-e születni, hanem millió egyéb tényező kell egy komplikációktól mentes szüléshez.

Hátha most felkészültebb lesz a tested, jobban ellazul, és sikerül simán. De ha nem, akkor is a végeredmény a lényeg! ;)

2018. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen ez így van.mindegy hogy császár vagy sima szülés,a lényeg hogy egézséges legyen a babám!!!
2018. júl. 29. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!