Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Januárban szülő kismamák hogy...

Januárban szülő kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Hányadik baba? Fiú, lány lesz? Név ha tudjátok már? Tünetek? Mozgást érzitek már?

2018. júl. 29. 19:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Január 29-re vagyok kiírva, 2. baba, a nemét természetesen még nem tudjuk. 😊 Kislány nevünk van, fiú még nincs. A mozgását most kezdem érezni, de én az elsőt is 14 hetesen éreztem, szóval nem meglepő.
2018. júl. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Második nekem is, január 19. a dátum :) Nekünk a kombinált teszten már megmondták a nemét, kisfiút várunk. Tünetek most múlnak végre, az első trimeszter szörnyű volt (anno a lányommal is). Én érzem egy ideje nagy ritkán, de most így 15 hetesen kezd erősebb és rendszeresebb lenni.
2018. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nekünk is második baba, január 23ra vagyok kiírva 😍 sokkal sokkal rosszabbul viselem most a terhességet mint anno a fiammal...émelygés, hányinger erősen a 12.hétig, most a nagy meleggel küszködök és a cukrom is ugrál 😐 de persze mindez megéri 😊

Nemet még nem tudjuk...1 hét múlva megyünk uh-ra ,talán akkor😊

2018. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ja ès mocorogni már kb 3 hete érzem...és egyre sűrűbben és erősebben 😍
2018. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Február eleje vagyok, beleférek? :)


Első baba.


Nem tudjuk még a nemét. De neveink vannak, nagyjából fixen, 2-3ra leszűkítve (ezeket már a terhesség előtt letisztáztuk)


Lány: Izabella vagy Bella


Fiú: Dusán vagy Belián (szerb apuka :D) esetleg Dávid van még a kalapban


Tüneteim rengeteg: öklendezés, hányás, émelygés, mellfájdalom, álomkór,

néha gyomorégés. De a meleg is rátesz szerintem erre a rossz közérzetre.

2018. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

Nekem első baba😍

Január 2re vagyok kiírva, és holnap tudom meg a baba nemét, eléggé izgulok😀 Pár napja kezdett el mozogni és eszméletlenül jó érzés, habár tüneteim még mindig vannak.(hányás, szédülés, fáradékonyság)

2018. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Örülök hogy írtatok és hogy ennyien vagyunk.

Írok én is magunkról 😊 nálunk a 3 baba, 1 fiú és 1 lányunk mellé érkezik. Tudjuk már a nemét is kislányunk lesz akit január 3ra várunk és Lenkének fogunk hívni.

Én kb a 14-15 héttől vagyok jól, a fáradtságot leszámítva olyan mintha nem is lennék terhes. Kivéve hogy innentől nsgyon érzékenyek a cicik, amin dob hogy a kicsi még szopizik. A 15 héten volt 1 sejtésem hogy talán őt éreztem, de egészen biztosan épp tegnap éreztem. Pocakotok látszik már?

Nekem ennél a terheseégnél nem is látszik még semmi ami fura nekem tekintve hogy többedik terhesség és az első 2nél ilyenkor azért látszott már.

2018. júl. 29. 23:36
 8/19 A kérdező kommentje:
#6os ha gondolod majd írd meg hogy fiú v lány 😊
2018. júl. 29. 23:38
 9/19 anonim ***** válasza:
2es vagyok, nekem nagyon látszik, a 12. hét után olyan rohamtempóban kezdett nőni a hasam, hogy simán elkezdtek rákérdezni az emberek. Az első is korán látszott, 14-16 hetesen feltűnt másoknak is, de most nagyon meglepődtem, hogy ennyivel hamarabb. Igaz, alacsony vagyok és vékony, 156 cm 49 kilóval kezdtem, nagyon nem is tud másfele terjeszkedni a méhem, csak előre :D
2018. júl. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Sziasztok!

-Első baba lesz

-Sajnos a nemét még nem tudjuk, de már nagyon várjuk, hogy ki derüljön

-Név

Kislány : Jázmin, Csenge

Kisfiú : Csongor, Zalán (. Ezek jöttek eddig szóba ) 😀

- Már a 14.hétben vagyok és az enyhe görcsölés, hasfeszülésen kívül már nincs tünet.

- Sajnos még nem érzem de már izgatottan várom, hogy milyen érzés lesz 😍😍

Jó baba várást csajok 🤗😘😜🤰🏼

2018. júl. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!