Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Januárban szülő kismamák hogy...

Januárban szülő kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Hányadik baba? Fiú, lány lesz? Név ha tudjátok már? Tünetek? Mozgást érzitek már?

2018. júl. 29. 19:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

2. babánkat várom, van már egy lányunk és megint lányunk fog születni. Január 11-re vagyok kiírva, 16hetes vagyok. A 15. héten kezdtem el érezni, hogy mozog, de csak enyhén.

Tüneteim a 12.hét óta nincsenek. Illetve annyi, hogy ülőmunkát végzek és már most nagyon fáj a hátam.

2018. júl. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%
1.babánk lesz,január 7-re várom,Jázminnak fogják hívni. :) Sajnos még nem érzem a mozgását,mert elég dagi vagyok,de tünetem annál több van. Fáradtság,mellfájdalom,légszomj,hányinger,stb...
2018. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
januar 20 ...elso baba tunetem semmi ...mozgast aki mar erez leirnatok kb mit ereztek ? en olyaamit ereztem mar mintha egy buborek jonne felfele a hasamba ..es ilyen nagyon enyhe kis kopogas szerut ..vajon ez a babam lenne ? ti mit ereztek ?
2018. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Én ilyen buborék szerűt soha nem éreztem, viszont többször olvastam már h mások is ezt érzik...szóval lehet őt érzed 😊 1 babábál olyan érzés volt mint amikor egy tollpihe hozzád ér, olyan simulós, 2. már rúgott, most a 3.is...úgy látszik ők nem aprózzák már el 😄 én 2x éreztem 17+2nél egymás után 2 rúgast, azóta se..ill vmelyik nap olyan érzés volt egy pillanatra mintha befelé a geeincem felé kaparászna egyet...


Kismamik hány évesek vagytok?


Ha van kedvetek beszélgetni, megosztani egymással a várandós élményeinket, kérdéseinket szervezhetünk egy fb csopit?! Ki van benne?

2018. júl. 30. 20:23
 15/19 anonim ***** válasza:

Én 25 éves vagyok :)

Van facen egy 2019 januári babák csoport. Titkos csoport, de ha szeretnéd én beteszlek :)

2018. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nagy létszámos a csopi? Ha kicsi akkor érdekel max. A másik 2 gyerkőcnél is van fb csoport, max 20 fős mind2, családias, baráti, nyomon követhrtő kivel mi van. Ha ilyesmi akkor érdekel 😊
2018. júl. 31. 14:43
 17/19 anonim ***** válasza:
64tag van de sokan nem aktívak.
2018. júl. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ilyen nem érdekel. Mindenképp aktív tagokhoz,kis létszámos csoporthoz csatlakoznék. Ha vki szintén így érez, írjon és csináljunk egy csopit 😉
2018. júl. 31. 19:45
 19/19 anonim ***** válasza:
3. gyerkőc, 2 leányzó van, őt még nem tudjuk. Január 18 ra vagyok kiírva. Igazság szerint egyik terhességemnél sem voltak tünetek, max annyi,h este már alig várom az ágyam:) mozgást még egyértelműen nem érzem. Hasam már kezd látszani.
2018. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!