Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti éreztétek már úgy, hogy...

Ti éreztétek már úgy, hogy bárcsak vége lenne?

Figyelt kérdés

Még csak csutortokon toltottem a 36. hetet, igy meg van majdnem 1 honapom hatra, de en mar 1 hete ugy erzem hogy en vegeztem ezzel a terhesseggel es jojjon mar a baba.

Mindenem faj, mindenem dagad, minden kenyelmetlen, melegem van, aludni sem tudok... tudom hogy nem kellene (ennyivel) korabban jonnie, es ezert buntudatom is van, de egyszeruen en mar ugy erzem ezt nem birom es mar csak rosszabb lesz :/

Volt veletek is ilyen, normalis ez, vagy csak en vagyok “gyenge”?


2018. júl. 30. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33. Hétben vagyok. Nekem is a tököm kívan, de még valahogy bírom. Kitartást kívánok. Ha az vigasztal, már nagyon nincs sok hátra.
2018. júl. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első trimeszter volt ilyen most is, meg az előző terhességnél is. Kegyetlen szarul voltam folyton, hánytam, erős hányingerem volt nonstop, nem bírtam enni, de éhesen meg még szarabbul voltam, volt, hogy szó szerint négykézláb mentem ki a vécéig is, véres hányás a sav miatt stb... na akkor aztán volt "én nem vagyok normális", "minek kellett ez nekem megint", "biztos, hogy sohatöbbet", "nem bírom tovább". Aztán vége lett persze :D mondjuk még mindig azt mondom, hogy soha többet.

A végén én a lányommal elvoltam, ugyanígy nyár volt, most még nem tartok itt. Valahogy nekem mindig az eleje annyira szar, hogy utána az, hogy fáj itt, fáj ott, dagadok, kényelmetlen, pisilni kell stb, már egész tűrhetőnek tűnik :D

Kitartás, vége lesz!

2018. júl. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem dagad mindenem, de nagyon nehéz. 12 kg van rajtam és a 33 hétben vagyok, szeretném, ha vége lenne sokszor. Nem tudok mit csinálni. Teljesen együtt érzek.
2018. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szintén 33 hetes vagyok, és én is szenvedek, semmi nem jó...Én is gondoltam már rá, hogy bárcsak már ott tartanánk.
2018. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A 37. hétben vagyok és én is nagyon várom a végét. Aludni én sem tudok, nem kapok levegőt, rémálmaim vannak, fáj mindenem.
2018. júl. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Vegig azt ereztem. Azt hittem nem elem tul. 9 honapig hanytam megallas nelkul. A torkomat kimarta, szetegette a gyomorsav. A gerincem ugy fajt, hogy be...tam. A majam, a vesem leszakadt annyit rugdalt.

Ketszer vegigcsinaltam, de nagyon szenvedtem.

2018. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

34 hetes vagyok, csatlakozom... elegem van! Pont ‘kapóra jött’ a kérdés :(

Annyira besokkalva érzem magam hogy elnem tudom mondani...Konkrét probléma nincsen,hála az istennek :)

De egyszerűen olyan mintha az elmúlt 8hónap most egyben csapna le rám... feszülten ébredem,ingerlékeny vagyok,szenvedek kínlódok földhöz vágnám magam :D

Annyira túl lennék a terhességen,persze nem úgy értem hogy jöjjön a baba 34. Héten,Isten őrizz...

Csak minden egyes nap most 48 órásnak tűnik,és mintha 1 éve terhes lennék :(

Pláne ez a meleg... 😒

Kitartás!

2018. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én élveztem mindegyik terhességemet végig. 😊
2018. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

33 hetes vagyok, nekem most kezd nehéz lenni. (Hátfájás, és nem bírom a meleget) Holnap lesz az utolsó munkanapom amit már nagyon várok meg most készült el a babaszoba is ami kimerítő volt. (Bízok benne h baba türelmes lesz és ad pár hét pihenőt)


Nekem fitball labdás kismamatorna, plusz relaxáció segít.

2018. júl. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én még csak 31 hetes vagyok de már nagyon várom a végét... Van egy 15 hnapos babánk is, baromi fárasztó így. Itt fáj, ott fáj, kínoz a sav, nem tudok aludni és még 20 fokban is folyton szakad rólam a víz.

36 hetesen már nagyon nehéz, nem csoda ha eleged van. Kitartás, mindjárt itt a vége! :)

2018. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!