Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti éreztétek már úgy, hogy...

Ti éreztétek már úgy, hogy bárcsak vége lenne?

Figyelt kérdés

Még csak csutortokon toltottem a 36. hetet, igy meg van majdnem 1 honapom hatra, de en mar 1 hete ugy erzem hogy en vegeztem ezzel a terhesseggel es jojjon mar a baba.

Mindenem faj, mindenem dagad, minden kenyelmetlen, melegem van, aludni sem tudok... tudom hogy nem kellene (ennyivel) korabban jonnie, es ezert buntudatom is van, de egyszeruen en mar ugy erzem ezt nem birom es mar csak rosszabb lesz :/

Volt veletek is ilyen, normalis ez, vagy csak en vagyok “gyenge”?


2018. júl. 30. 16:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Végig így voltam, alig vártam, hogy vége legyen.
2018. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

En csak a tunetek veget varom, a baba tok jo erzes, hogy itt van velem mindig .

A labdagadas es a sav az, ami rossz nagyon. Kb 2 honapja nem volt a labamon zart cipo, mert nem birom felhuzni... a sav pedig 0/24 mar . :(((

Ezektol eltekintve nagyon jo a kozerzetem, es ezek tudataban is vallalnek babat. Jah, 36. hetnel jarunk :)

2018. júl. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!