Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes 3 napos terhes vagyok!...

9 hetes 3 napos terhes vagyok! Most este amikor ki mentem a mozsdoba egy kozepes mennyisegu barnas folyas tavozott belolem! Ehez jon meg hogy kb ket napja nagyon eros derek fajdalmam van! Szerintetek lehet belole baj?

Figyelt kérdés
Es egy oraja kb. Amikor fel akartam kellni a szonyegrol (kutyaval jatszottam) olyan erzesem volt mint akinek kette torik a dereka. A ferjem menne a korhazba de este fel11kor tudom pontosan mi lesz bent? Minek jottek be ilyenkor? Ugysem tudunk csinalni semmit! Sajnos nalunk a megyeiben ez mar csak igy mukodik!

2018. júl. 30. 22:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%
Ha ejjel jottok tobb eselyed lett volna...
2018. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Lehet tobb eselyem lett volna, de ugy gondolom az nem az en szegyenem, hogy “taktikaznom” kell ahoz, hogy ellasanak vagy egyaltalan megkerdezzek mi bajom van es mindezt emberi modon tegyek. Ez a korhaz pontosan olyan mint a hirre nem is tervezek itt szulni. Mindegy most mar, kivartam es sorra kerultem, a baba jol van, kaptam Duphastont 3x1 illetve Rutascorbint 3x2. 2 het mulva kontroll meg pihenjek sokat, de azt ugye nem tudok, mert dolgoznom kell!
2018. júl. 31. 10:20
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Örülök hogy jól vagy, de én a helyedben azért egy hét szabit kivennék pihenni, vagy táppénz bármi..
2018. júl. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%
Az osszes terhes tappenzt csal, neked most meg pont legalis lenne, miert nem kersz par hetet ?
2018. júl. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
31%
Akarod te ezt a gyereket?
2018. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Mégis, hogy érted azt, hogy akarom e a gyereket? Mert szerinted azért, mert nem rohanok az éjjel az ügyeletre és nem megyek el táppénzre direkt arra hajtok hogy elvetéljek? Elég fura kérdés nem gondolod? Nos először is, ha ez a baba úgy dönt, hogy nem marad velünk azon nyilván nem fogok tudni változtatni, az orvos is elmondta, hogy azon kívül, hogy a gyógyszereket felírta és én beszedem egy ekkora terhességnél mást egyenlőre nem tudnak tenni. Ezen nem változtat az sem, hogy éjjel mentem be vagy reggel 7 órakor. Én szeretem a céget és szeretem a munkámat (is), a szülési szabadságom után szeretnék vissza térni a céghez és tovább folytatni a munkám, ezért nem is tervezek senkivel sem kiszúrni. Bent még nem tudják, hogy terhes vagyok, és nem olyan a munkaköröm, amit hirtelen egy másik személy pótolni tudna. Nincs helyettesem, fizikai munkát nem végzek, soha nem emelek stb.. vigyázok, de azért nem adok fel rögtön mindent, mert állapotos lettem. Tisztességesen fogom átadni a helyem és betanítani az utódomat. Az orvosommal egyeztetve a héten itthon maradok pihenni, de aztán vissza térek a munkámhoz ameddig lehet. Természetesen vigyázok magamra is és a babára is. Mindenki másnak köszönöm a válaszokat.
2018. júl. 31. 15:30
 17/21 anonim ***** válasza:
48%

Ne is haragudj de sut az iraskepedbol az intelligencia, de teged nem lehet helyettesiteni az irodaban ?! 😂

Ha kellene ez a gyerek nem igy viselkednel ...

2018. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Jolvan, akkor legyen neked igazad! 😂😂😂😂
2018. júl. 31. 15:54
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsot, bár nem tartozik a kérdéshez. Nem tudom mire fel sértegetsz, egyébként tisztában vagyok vele, hogy nem tudok helyesen írni és bár közöd nincs hozzá 7 éve élek csak Magyarországon. Hát ennyire futotta ez alatt. Mégis jó munkahelyem van és a magyaron kívül két másik nyelvet is tökéletesen beszélek. Köszi a tippet remélem szegény gyerek azért így is szeretni foga a "fogyatékos" anyját. :D :D :D szép napot kedves jó tanács osztogató.
2018. júl. 31. 19:49
 20/21 anonim ***** válasza:
Létezik betegjogi képviselet, tegyél panaszt. Amúgy meg nem kell megijedni, ha pokróc stílusban beszélnek veled, vissza kell szólni.
2018. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!