Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes 3 napos terhes vagyok!...

9 hetes 3 napos terhes vagyok! Most este amikor ki mentem a mozsdoba egy kozepes mennyisegu barnas folyas tavozott belolem! Ehez jon meg hogy kb ket napja nagyon eros derek fajdalmam van! Szerintetek lehet belole baj?

Figyelt kérdés
Es egy oraja kb. Amikor fel akartam kellni a szonyegrol (kutyaval jatszottam) olyan erzesem volt mint akinek kette torik a dereka. A ferjem menne a korhazba de este fel11kor tudom pontosan mi lesz bent? Minek jottek be ilyenkor? Ugysem tudunk csinalni semmit! Sajnos nalunk a megyeiben ez mar csak igy mukodik!

2018. júl. 30. 22:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
57%
Velem is 9 hetesen volt ez. Egy hétig fekve dolgoztam otthonról felső légúti betegséges táppénzzel. Meg lehet oldani, ha akarja az ember azt a gyereket.
2018. aug. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!