Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért hisztizik a feleségem...

Miért hisztizik a feleségem ha hozzá nyúlok a hasához?

Figyelt kérdés
16hetes terhes
2018. júl. 31. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent hogy hisztizik?
2018. júl. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
En kifejezett utalom ha barki a hasamhoz er. A ferjemnek hagynam o meg fel hogy bemyomja a baba fejét vagy valamiét, igy o nem er hozza.
2018. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Talán őt kéne megkérdezned.

S nem nyúlkálnod a hasához, ha nem jó neki.


A csudába is, közös gyereketek lesz, már rég el kellett volna jutnotok a kommunikációhoz. Mi vagyunk mi, távolbalátó pszichológusok?

2018. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Mert kizárólagosságot érez a gyerekkel kapcsolatba. Sajnálhatod, hogy ilyen, mert nincs annál szebb dolog, mikor a férfi kezéhez odakúszik a pici.

20 hetes voltam az első gyerekkel, mikor a férjem oda tette a fejét a hasamhoz, és kapott a lányunktól egy pici öklöst:DD A mai napig emlegetjük, pedig nem most volt.

Mert faros baba volt.

2018. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha piszkálják a kismama hasát, akkor elkezd sokszor keményedni, nekem sem volt kellemes ha megfogta valaki.
2018. júl. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hm, fura. Én is utálom, ha buzerálják a hasamat, nem is engedem senkinek, de a férjem kivétel. Ő az édesapja, fel se merül bennem, hogy ne érjen hozzám, az meg főleg, hogy a gyerekéhez se. Inkább örülök, hogy próbál vele kapcsolatot teremteni, annyi kérdésben olvasom itt, hogy apuka totál érdektelen a pocakban lévő babával...

Mondjuk azzal egyetértek, hogy ha már közös gyereketek lesz, nem kéne, hogy gondot okozzon, hogy megkérdezd, mi baja van.

2018. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már megkérdeztem:) nem válaszol rá
2018. júl. 31. 18:56
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, ha megszületik, akkor is csak ő nyúlhat hozzá a gyereketekhez, vagy azért neked is megengedi? :D

Amúgy mi az, hogy nem válaszol? Akkor kérdezd meg újra. Előbb-utóbb majd megunja az állandó kérdezősködést és válaszol.

Amúgy nem is értem. Megértem én, ha idegen emberek "tapizásának" nem örül valaki, de hogy a gyerek apukájának nem engedi. Pedig ez egy olyan jó dolog. És inkább örülnie kéne, hogy már most foglalkozol a babátokkal, meg vele.

2018. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen sűrűn tapizod? Egyszer NST-re várva láttam egy párt, ahol az apuka folyton a nő hasát piszkálta, puszilgatta, igazgatta a pólóját. A nő fejére már rá volt írva, hogy mindjárt kupán vágja. Még engem is idegesített, pedig közöm nem volt hozzá. Nem vagy te is ilyen?
2018. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!