Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hét körül érdemes...

Hányadik hét körül érdemes elkezdeni mosni, vasalni a születendő babának?

Figyelt kérdés
2018. aug. 1. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ezt már hányszor kérdezték itt! Szerintem tök mindegy, nem akkora program az, mondjuk a 37. héten,mert akkor már bármikor megszülethet, nekem ennél is hamarabb született és a férjem ügyesen ki tudta mosni a ruhákat.
2018. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Én 36 hetes vagyok, a hétvégén kezdetem el mosni, rengeteg ruha, ágynemű, lepedő van, szerintem minden nap mosok majd és ha kész van mind, akkor a hétvégén neki állok és ki is vasalom. :) Nem kell elkapkodni sem, mi múlt héten szereltuk össze a komodokat így hamarabb ha akartam volna se tudtam volna hova tenni a rengeteg ruhat :)
2018. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

En nem akartam "kapkodni", igy már 33 heten neki alltam.

Minden kimostam, masodik heten vasaltam-hajtogattam.

3.hetre kesz lett, nyugisan elrendezgettem mindent amit akartam. Ez jó érzés volt.:)


De jól is tettem,kesz lett es masnap 37+2hetesen beindult a szülés.

2018. aug. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Ja és amúgy nem kell vasalni, bár látom még mindig népszerű időtöltés, 40 évvel ezelőtt kellett vasalni, mert akkoriban nem volt 60, meg 95 fokos program, én mindent 60-on mostam, vasalás nélkül, teljesen jó volt így.
2018. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%

35. Héten kimostam


Vasalni csak amit a kórházba csomagoltam. Plusz a textilpelusokat.

Minden mást akkor amikor hazajöttünk, hogy dross vasalással legyen fertőtlenítve.


Ágyneműhuzatot az utolsó héten átmosram megint..

Újraágyaztam szülésnelőtti nap.

2018. aug. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
29. héten mindennel kész voltam,sürgettem a páromat hogy rakjuk már össze a kiságyat is,mert rossz érzésem volt végig a rövidke terhességem alatt. Szóval épp hogy elkészültünk mindennel, a 30. héten megszületett a lányom.
2018. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Elso gyereknel 35. heten kezdtem, masodiknal 37 hetesen, most is hasonloan tervezem.

Nekem nem volt megerolteto, sokaig sem tartott.

Az osszes ruha, textilia 4 adag mosasba belefert, a gep mosta, en csak megtoltottem a gepet es teregettem.

Masnapra megszaradt (teli babak, most is teli lesz, nyaron gyakorlatilag 2 ora lenne).

A babaruhakat, lepedoket, textilpelenkat, kifogot en vasaltam. Magas szeken ulve, kozben filmet neztem es csak emiatt tartott vagy 3 oran at, tv nelkul egy oras melo lett volna.

Nyilvan mindenki akkor csinalna, amikor akarja, de en most sem akarom hamarabb. Amugy is mosok/vasalok heti 3x a mar meglevo csaladtagokra, most annyira mindegy, hogy azon a heten valamivel tobbet kell majd...

2018. aug. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok. Nekem a ruhak szerintem egy honapja kivannak mosva vasalva es a komodban vannak. Mivel en 95%at tesomektol kaptam es nemtudtam hova rakni igy kenytlen voltam megcsinalni. Ma festettunk szobat. Mar csak apro simitasok vannak es kesz minden. A borondot kell majd elkezdenem pakolni.
2018. aug. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

33 hétre minden kész lett, valamelyik nap vasaltam ki.

35hkm

2018. aug. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

4# szerintem döntse el mindenki vasal vagy sem.. felnőtt nőként szerintem mindenkinek a maga dolga.

Én a mi ruháinkból is van , amit vasalok..igy a babaruhák közül is.

Elso baba elott plane jol esett ezzel foglalkozni, jot tett a lelkemnek.. akkor miért is ne?

Persze masodiknak csak a korhazi ruhait vasaltam ki meg kiságyba a matrac lepedőt, mert nem volt időm.

2018. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!