Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 9. hét végén CRL 14 mm?

Terhesség 9. hét végén CRL 14 mm?

Figyelt kérdés

Az orvosom nem mondta,hogy kicsi lenne,de ahogy kértem a 12.heti ultrahangra időpontot,azt mondták a telefonban,hogy kicsi. Nagyon meg vagyok ijedve.

Volt másnak is ekkora a magzat mérete ennyi idős terhesen?

Ha valóbban kicsi volt a babátok mérete a 12.heti ultrahangon,később meg kellett ezt a vizsgálatot ismételni?


2018. aug. 3. 08:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

előtte július 6-án volta,ott a peteszák 8x14 mm volt,és arra 5-6 hetet írt az orvos


akkor a menstruációtól valóban én is a hatodik hétnek számoltam

2018. aug. 3. 09:48
 12/17 A kérdező kommentje:

utolsó menstruáció május 25-én volt


és június 9-én fogant,pontosan tudom

2018. aug. 3. 09:50
 13/17 A kérdező kommentje:
és még nem híztam semennyit talán ez is fontos
2018. aug. 3. 09:55
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát én akkor tuti elmennék gyorsan egy magán uh ra, lehet tényleg hanyag volt, elmérte...én biztos nem bírnám a bizonytalanságot a 12.hétig. :( A hízás önmagában semmit se jelent, én se híztam a második babámmal 12.hétig semmit.
2018. aug. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A te hizasodnak es annak, hogy mekkorak vagytok a ferjeddel egyaltalan semmi jelentosege nincs jelenleg.

Majd a masodik es harmadik trimeszterben befolyasolja a magzat nagysagat a grnetika.

Az elso trimeszterben szinte napra pontosan uyanugy fejlodnek az embriok, az oroklott tenyezoktol fuggetlenul.


Meg egyszer irom, szerintem arra bagyobb esely van, hogy nem letg jo a meres, mert ilyen korai szakaszban a szivmukodes leall, ha gond van, illetve lelassul.

Azt eszre vette volna az orvos.

Ne idegeskedj, inkabb meresd meg mashol, vagy varj tirelemmel a 12 hetes vizsgalatra.

2018. aug. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
magán ultrahang volt,de szerintem elmegyek hogy csinálja meg más valaki is
2018. aug. 3. 10:33
 17/17 A kérdező kommentje:
köszönöm,az mindenesetre megnyugtató,hogy akkor a szívműködés nem lenne jó vagy egyáltalán nem lenne,ha biztosan baj lenne
2018. aug. 3. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!