Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap éreztem a magzatmozgást...

Tegnap éreztem a magzatmozgást először, persze csak fekve. Ma már nem. Baj lehet? 17+5 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy van! Ne légy paramami.


Most még napok kimaradhatnak.

2018. aug. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még minden pici mozgás, amit érzel ajándék. :) Sok helye van még. Pár hét és folyamatosan érezni fogod.
2018. aug. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor itt tartottam én a dokimtól is megkérdeztem. Azt mondta 30 hét felett jelezhet bajt csak. Addig simán lehet hogy csak elbújt és olyan helyen van ahol nem érzed.

Bár nekem 20 hét után már nem maradt ki nap, de az elején még igen.


31 hkm

2018. aug. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Még nem is lenne törvényszerű érezned,főleg első babával.

Az elsőt a 22 hét után éreztem rendszeresen,a másodikat a 19. héttől. Most még pici,van helye,nem kell minden mozgását 3rezned.

2018. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,egy kicsit megnyugodtam. Sajna egy missed ab után nem igazán tudok nyugodt lenni,minden nap rettegek,és a hónapok is nehezen telnek 1-1 vizsgálat között...
2018. aug. 5. 09:55
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 17+2nél éreztem először, de azóta nem. Ma 18+3vagyok.
2018. aug. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!