Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek bölcsességfog...

Volt valakinek bölcsességfog eltávolítása terhesen? Mire számítsak? 18 hetes vagyok, rettegek.

Figyelt kérdés
Enyém a cataflamos kérdés,doki megnyugtatott,hogy nem lesz baja a babámnak,viszont a fogam holnap a szájsebészeten el kell távolítani...
2018. aug. 5. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj tőle, nekem most húzták ki az összeset, nem fájt sem a húzás, elérzéstelenitik, sem utána.
2018. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az adott fog helyzetétők is függ.

Attól, hogy teljesen íny alatt van-e, vagy kilóg már belőle valamennyi.

Nekem mindkét féle volt.

Igazából az akció bírható, mert érzéstelenítve vagy. Fájni utána fog. Hogy meddig és mennyire, az nagyon egyéni.

Arra koncentrálj, hogy gyulladt/problémás fog nem maradhat bent, mert az sokkal nagyobb galibát csinálna.

Utána pedig szépen elfelejtheted majd a problémát, mert az a fogad SOHA nem nő vissza többé...

Kitartás és egy kalappal holnapra!

2018. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 8.hónapban volt. Én szájzárat kaptam utána, másnap mehettem vissza a dokihoz, írt antibiotikumot. A baba egészségesen időre született.
2018. aug. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2 bölcsességet húztak, habár nem terhesen, de nem fájt. Annyira jól kiszedték és kitisztították, hogy csak az egyiknél vettem be 1x fájdalomcsillapítót, mert csak egy picit fájt, ahogy múlt az érzéstelenítő, de másnapra minden rendben volt. Egy húzás mindennel együtt sokkal gyorsabban megvan, mint egy mélyebb tömés.


Persze, amikor az ember beül a székbe, akkor előjön a halálfélelem meg minden, de amikor vége, akkor rájön, hogy feleslegesen parázott.


Úgy tudom, hogy van egy másik érzéstelenítő (sajna a nevét nem tudom), amit a lidokainra érzékenyeknek és a terheseknek is adnak.

2018. aug. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!