Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Krónikus csípőfájdalom:...

Krónikus csípőfájdalom: nagyon kétségbe vagyok esve és senki nem segít, csak leráznak. Valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés

34hkm. A terhesség előtt is fájt a csípőm (SI-ízület)időszakosan, de a megfelelő mozgással karban tudtam tartani.


Most a harmincadik hét óta folyamatosan erős fájdalmaim vannak, ma már a vécére se tudtam kimenni segítség nélkül. Reggel az első néhány lépéshez egy hete segítségre van szükségem. Hiába minden nyújtás, jóga, terhestorna... Annál meg semmi nem fáj jobban, mintha a hátamon kell feküdni, ha véletlen úgy alszom 10-20 percet akkor nem tudok lábra állni


Nagyon szerettem volna természetes úton szülni de egyre jobban félek attól, hogy én erre fizikailag képtelen vagyok vagy ha sikerül is (mert nem érzem a fájdalmat), tolószékben hagyhatom el a kórházat és azzal nem tettem jót senkivel ha nem tudom rendesen ellátni a kisbabámat.


Közben gyilkol a bűntudat, mert szeretnék szeretettől sugárzó kismama lenni aki szobát delorál, süt-főz, csupa örömhormonnal látja el a fejlődő kis embert - ehelyett szomorúan kezdődik minden nap, állandóan sírok annyira kivagyok a folyamatos fájdalomtól és gyakorlatilag semmit nem tudok csinálni a férjem nélkül. Úszik a gyerek a szomorúságomban és fogalmam sincs mit tegyek ellene.


Nagyon nagyon el vagyok keseredve. Ha valakinek van tapasztalata tudna segíteni, hogy mi lenne a helyes döntés?


2018. aug. 7. 08:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek vidám a terhessége, az enyém konkrétan egy rémálom volt. Nem tudom, hogy van erőd olyanokon gondolkodni, mint szép terhesség, szoba dekorálás, mi csak arra hajtottunk, hogy valahogy életben maradjunk. Jó, ha van egy olyan nögyogyászod aki foglalkozik veled, bár most már nehezen fogsz találni, mondjuk nekem is csak a 29. héten sikerült, aki be is fektetett rögtön, 36. héten császár, semmi gond nem volt.
2018. aug. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!