Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatokra lennék kíváncs...

Tapasztalatokra lennék kíváncsi: Akinek volt több terhességmegszakítása, vagy magzatelhalás miatt végrehajtott műtéte, hogyan alakult a későbbi várandósság? Történt-e a műtétek miatt vetélés, esetleg koraszülés?

Figyelt kérdés
Szándékosan írtam abortuszt és missed.ab.műtétet is,hiszen maga a műtéti eljárás megegyezik a kettőnél. Nem is arra vagyok kíváncsi,hogy kinek melyik volt,hanem ha valakinek bármelyikből egynél több volt,hogyan befolyásolta a későbbi terhességet.
2018. aug. 8. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egy éven belül 3 terhességem volt.

Első kettő missab. szerencsére egyből kiderült mina probléma így a 3. terhességem probléma mentes volt, a végén lettem toxemias, de az nem az előzményektől.

2018. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek 3 vagy 4volt(ab és missed is volt benne) és 30hetesen kinyílt a belső méhszája, 1 centire. Fekvéssel bent tudták tartani a kicsit, nem történt baj idore szuletett.
2018. aug. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, szívesen fogadok még választ,ha van,aki érintett.
2018. aug. 8. 15:44
 4/13 anonim ***** válasza:

Van egy barátnőm akinek 3 abortusza volt az egyetem alatt . Amikor végre megtartotta , nem volt semmi gondja a világon.

Nekem sajnos a 2.babám után volt egy babám, akinek 8 hetesen még volt szívhangja, aztán 3 héttel később már nem és a mérete sem nőtt.

A harmadik babámnál a méhlepény túlzottan lent tapadt, így császár lett a vége emiatt. A dokim említette hogy lehetséges, azért tapadt oda a lepény pont, mert feljebb maradt vmi sérülés vagy egyenetlenség a méhfalon a korábbi műtét miatt.

Aztán vagy így van, vagy nem.

2018. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Unokahugomnak bérlete volt abortuszra még fiatalabb korában,most pedig hiába kapálóznak a férjével immár 10 éve,nem marad terhes.
2018. aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,teherbe esni sem sikerül,vagy mindig elvetél?
2018. aug. 8. 16:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem esik teherbe.
2018. aug. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Két missed ab-om volt, két vetélésem, végül 5 év próbálkozás után sikerült kihordanom a terhességet.


Nővéremnek egy abortusza volt 16 évesen, most 38 éves és még mindig nem sikerült szülnie. Teherbe esett többször is, de legkésőbb 18. hétig elvetélt. 5 ilyen vetélésről tudok, lehet volt több is.


A kórházban összebarátkoztam egy másik missed abos lánnyal, ő a műtétje után fél évvel teherbe esett és egészséges kisfia született, utána megint volt egy missed abja és egy vetélése, most megint terhes, 14 hetes, eddig úgy tűnik rendben van.

2018. aug. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1. Ab

8évvel késöbb:

2.missed

3.kémiai

4.sikerült, megszületett

5.missed

6.missed

7.sikerült, megszületett

8.sikerült, még úton van.

2018. aug. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akinél pl.abortuszt vagy missed ab-ot vetélés,vagy missed ab.követetett kimutatható volt bármi összefüggés?úgy értem,hogy a műtét lehetett befolyásoló tényező?
2018. aug. 8. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!