Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35-36 hetes kismamák hogy...

35-36 hetes kismamák hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Hogy érzitek magatokat, hogy bírjátok ezt a meleget? Bármi pozitív vagy negatív tapasztalat az utóbbi időben? :)

2018. aug. 5. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

36. hettel „ vegeztunk“ ma, es nagyon nehezen turjuk ezt a meleget. Szegeny picim is nyugtalanabb odabent, en faradt, nehezkes vagyok, magas a vernyomasom is, csak pihegek :(

Ha sikerul osszeszedni magam ( pl reggel meg a nagy meleg elott) es este ( olyan 11 fele), akkor azert probalok nem egesz nap fekudni. Hala Istennek mar kesz van a korhazi taskam, es az osszes babas cucc is ( szoba, ruhacskak, stb), igy ezekkel mar nem kell foglalkoznom. Ha erom van, a haztartassal foglalkozom ill setalok egyet valamerre.

2018. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36. hetet töltöm ma,nyűgös és fáradt vagyok,de muszáj összeszedni magam,mert van egy két éves lányom. Minden nap reménykedve nézem az időjárás előrejelzést,hátha ígér egy kis lehűlést,de hiába. :(
2018. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugyanígy vagyok vele én is, remélek mindig egy kis lehülést.. :( Tény, hogy könnyebb lenne egész nap csal feküdni, nehéz is ilyenkor megerőltetni magunkat, de kitartást mindenkinek, hamarosan kezünkben lesznek a picik!:)
2018. aug. 5. 14:50
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Ki sem mozdultam a légkondi hatósugarából, csak kora reggel és késő este.
2018. aug. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!