Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

35-36 hetes kismamák hogy bírjátok?

Hogy érzitek magatokat, hogy bírjátok ezt a meleget? Bármi pozitív vagy negatív tapasztalat az utóbbi időben? :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: várandósság, terhesség, babavárás

2018. aug. 5. 14:04  Privát üzenet  

A válaszok

36. hettel „ vegeztunk“ ma, es nagyon nehezen turjuk ezt a meleget. Szegeny picim is nyugtalanabb odabent, en faradt, nehezkes vagyok, magas a vernyomasom is, csak pihegek :(

Ha sikerul osszeszedni magam ( pl reggel meg a nagy meleg elott) es este ( olyan 11 fele), akkor azert probalok nem egesz nap fekudni. Hala Istennek mar kesz van a korhazi taskam, es az osszes babas cucc is ( szoba, ruhacskak, stb), igy ezekkel mar nem kell foglalkoznom. Ha erom van, a haztartassal foglalkozom ill setalok egyet valamerre.

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. aug. 5. 14:42 Privát üzenet
36. hetet töltöm ma,nyűgös és fáradt vagyok,de muszáj összeszedni magam,mert van egy két éves lányom. Minden nap reménykedve nézem az időjárás előrejelzést,hátha ígér egy kis lehűlést,de hiába. :(

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. aug. 5. 14:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ugyanígy vagyok vele én is, remélek mindig egy kis lehülést.. :( Tény, hogy könnyebb lenne egész nap csal feküdni, nehéz is ilyenkor megerőltetni magunkat, de kitartást mindenkinek, hamarosan kezünkben lesznek a picik!:)

# 3/4Időpont 2018. aug. 5. 14:50 Privát üzenet
Ki sem mozdultam a légkondi hatósugarából, csak kora reggel és késő este.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. aug. 5. 15:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kismamák, ti hogy bírjátok ki, hogy a 12. heti UH után legközelebb csak a 18-19. héten kell menni?
30-35 hetes kismamák hogy bírjátok a nyarat meleget?
Kismamák, hogy birjátok ezt a viharos időt napok óta? Nem keményedik a pocakotok?
Veszélyeztetett kismamák! Hogy bírjátok?
Kismamák, van aki a 8-9 hétben jár? A 12 hetes ultrahangig hogy bírjátok ki a várakozást?
Utolsó trimeszterben lévő kismamák, hogy bírjátok a napokat?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!