Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes kismamák, hogy vagytok?

7 hetes kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2018. aug. 9. 08:59
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Elég pocsékul!

A reggeli hányinger nem akar alább hagyni!Kicsit szédülgetek,de az nem vészes!A melleim majd le szakadnak,annyira fájnak!

Közben egy kicsit stresszes is vagyok,mert ma megyek uh-ra megnézni hogy van e már szivhangja a kicsinek(múlt 7en még nem volt)

Te hogy vagy?

2018. aug. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Detto. Ugyanígy.

Nemrég hánytam.

Én kedden voltam uh-on, volt már szívhang, de csak 6 hetesnek mondta a doki méret alapján...

2018. aug. 9. 10:20
 3/36 anonim ***** válasza:

Egész jól, tegnap óta émelygek csak, az eleje óta érzékenyek a melleim, egész nap tudnék aludni, de összességében eddig jól :-) UH-ra hétfőn megyek, remélem lesz mit hallgatni :-)

7w2d

2018. aug. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
1es, majd mesélj, hogy mi volt az UH-n! :-)
2018. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Kajaundor, emelyges es faradtsag, cicifajas de nem veszes. Nalam sem volt szivhang mult heten, es hetfon megyek ujra. Kezdek izgulni.
2018. aug. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
7+1 hetes vagyok. Émelygés, kajaundor, fáradtsag... De ez érdekes nem csak reggel van, hanem este is visszatér. Legjobb barátom a borsmentás cukor.. Attól egy kevés idöre elmúlik az émelygés.
2018. aug. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

1# vagyok


Ma sem volt szivhang!😭😭😭

Írtam ki ez ügyben egy kérdést,ott részletesen leírtam a dolgot!Ha valaki kíváncsi rá olvassa el nyugodtan és hátha tud nekem valami biztatót írni!


Kérdésem:(7hetesen nincs szivcsőpulzálás...)

2018. aug. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

1. válaszoló voltam a kèrdèsednèl :)

Menj magànba!!! Hasin jóhogy nem làt semmit...

Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!!!

2018. aug. 9. 18:25
 9/36 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Köszönöm szépen a biztató szavakat!😊

2018. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

3as vagyok.

1-es, olvastam a sztoridat, oda is írtam. Szerintem (is) mindenképp menj magánrendelésre, ahol megvizsgálnak rendesen hüvelyi UH-n!

2018. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!