Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki elapasztotta a tejét, (...

Aki elapasztotta a tejét, ( vizes borogatás). Mennyi idő alatt sikerült?

Figyelt kérdés

2018. aug. 11. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy 20 hetes vetélésem, ami után nagyon beindult a tejem. Akkor kaptam Bromocriptint, jegeltem a mellem (a vizes borogatás semmit sem ért), és homeopátiás apasztót is szedtem. Így is nagyon lassan apadt el, kb. 3 hónap volt.
2018. aug. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves első 1,5 eves es reggel még szopizott , de 1 hete elhagyta viszont tej meg még van ! Igen véletlenul rossz kategoriaba irtam ki a kerdest, azért köszönöm a támadást , bár nem volt hasznos 😃😃.



2. Köszönöm , igen a nőgyógyaszom is ezt ajanlotta , csak félek a hirtelen hormon változástol. Nemtudom esetleg volt valami mellekhatása?

2018. aug. 11. 20:43
 3/4 A kérdező kommentje:
Az első kommentelőt hála istennek törölték😊
2018. aug. 11. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam nem volt semmi mellékhatás, pedig a Bromocriptinnek általában van. Azt nem lehet tudni, te hogy reagálsz rá.
2018. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!